REKLAMA

Konrad Fijołek zapowiedział aplikację mobilną dla rzeszowian (VIDEO, FOTO)

|

Konrad Fijołek zapowiedział aplikację mobilną dla rzeszowian (VIDEO, FOTO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Podczas czwartkowej konferencji prasowej, która odbyła się w Kwadracie – Podkarpackiej Przestrzeni Kreatywnej, Konrad Fijołek zaprezentował aplikację RZE.City.

BGP210527KFk-06

RZE.City to aplikacja dla mieszkańców Rzeszowa, stworzona na potrzeby trwającej kampanii wyborczej, która ma ułatwić kontakt ze mną i osobami działającymi w moim sztabie wyborczym – zakomunikował Konrad Fijołek.

 

Jak mówił, stworzona przez jego sztabowców aplikacja jest egzemplifikacją przyszłej aplikacji mobilnej dla mieszkańców Rzeszowa.

Docelowo, rzeszowska aplikacja będzie posiadała funkcje Zgłoszenia Problemu i Interaktywnej Mapy Potrzeb, dające możliwość zgłoszenia problemu i włączenia mieszkańców miasta w realny problem kształtowania otaczającej rzeczywistości i jej kreowania. Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości aplikację poszerzymy o takie funkcjonalności, jak programy lojalnościowe nagradzające chociażby osoby poruszające się po Rzeszowie na rowerach. Tak byśmy w erę i kulturę smart city wkroczyli z przytupem – podkreślał podczas konferencji kandydat na urząd prezydenta Rzeszowa.

BGP210527KFk-19

Aplikacja kandydata będzie dostępna do pobrania bezpłatnie od najbliższego poniedziałku w Sklepie Play.

 

 

Źródło, foto: Sztab Konrada Fijołka

 


27-05-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

konrad-fijolek-zapowiedzial-aplikacje-mobilna-dla-rzeszowian-video-foto-1938-00r2kc