REKLAMA

Konrad Fijołek: W najbliższą niedzielę rozstrzygnijmy te wybory (FOTO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. – Drodzy Rzeszowianie! Dziś ostatni dzień kampanii i dziś dzień, którego szczególnymi bohaterami jesteście właśnie Wy, bo to Wam wszystkim i wszystko zawdzięczamy. Bardzo, bardzo Wam, drodzy Rzeszowianie dziękuję i nisko się kłaniam – mówił Konrad Fijołek, kandydat na urząd prezydenta Rzeszowa, na kilka godzin przed ciszą wyborczą. Spotkanie otworzyła prezentacja spotu podsumowującego jego kampanię.

BGP210611KFk-18

 

Konrad Fijołek podkreślał, że jego program współtworzyli rzeszowianie – mieszkańcy miasta, rady osiedli, przedstawiciele różnych grup społecznych, branży i stowarzyszeń, seniorzy, czy młodzież. Do mieszkańców skierował podziękowania.

– Drodzy rzeszowianie! Dziś ostatni dzień kampanii i dziś dzień, którego szczególnymi bohaterami jesteście właśnie wy, bo to wam wszystkim i wszystko zawdzięczamy. Bardzo, bardzo wam drodzy rzeszowianie dziękuję i nisko się kłaniam – powiedział kandydat.

– Dla mnie ta kampania była fantastycznym czasem i momentem. Te cztery miesiące pracy to najpiękniejsze miesiące w moim życiu. Bo o czym piękniejszym może marzyć człowiek, który tu się urodził, tu wychował, całe swoje życie związał z tym miastem, jeśli nie o takim pięknym festiwalu rozmów z mieszkańcami o przyszłości? To był piękny festiwal i piękna promocja naszego miasta na całą Polskę. To najpiękniejsze dla kogoś, kto sobie to miasto ukochał i ja wiem rzeszowianie, że wy to miasto kochacie. To wielka lekcja dla tego, który chce tym miastem pokierować. Za tę lekcję jeszcze raz, bardzo wam dziękuję – dodał.

 

Konrad Fijołek przypomniał o głównych założeniach swojego programu wyborczego, wśród których wymienił: uporządkowanie przestrzeni w mieście, tereny zielone w pobliżu miejsca zamieszkania każdego mieszkańca, wybudowanie aquaparku, lodowiska, boisk piłkarskich, czy potencjał rzeszowskich ludzi kultury.

BGP210611KFk-14

Prezydent nie będzie mówił ja. Będzie mówił my – rzeszowianie. Prezydent Rzeszowa, będzie was słuchał, będzie otwarty na każde wasze wezwanie. Będzie chciał być wszędzie, nie tylko w gabinecie. Na ulicach, pod sklepami, na łąkach, na skwerach, nawet na Wisłoku. Z wami – podkreślał Konrad Fijołek.

 

Na koniec, zwrócił się do niezdecydowanych mieszkańców Rzeszowa:

– Chciałbym zaapelować i poprosić, drodzy rzeszowianie. Do zwycięstwa w pierwszej turze brakuje mi wedle sondaży 2 procent. To te symboliczne dwa 2 procent, o które was teraz bardzo uniżenie proszę. Szanowni rzeszowianie, zwłaszcza ci, którzy jeszcze nie są zdecydowani, albo ci, którzy rozważają poparcie mojej osoby w II turze. Bardzo was o to proszę, zaufajcie mi już teraz, dajcie mi ten kredyt zaufania już teraz. W najbliższą niedzielę rozstrzygnijmy te wybory. Ja 14 czerwca zabiorę się do pracy, a wy pojedziecie na wakacje – apelował kandydat na urząd prezydenta Rzeszowa.

Po zakończeniu konferencji Konrad Fijołek udał się na osiedle Kmity, gdzie wraz z wolontariuszami siał łąkę kwietną. Wcześniej prezentował m.in. ostatnie “kontrakty dla osiedli”.

 

Źródło, foto: Sztab Konrada Fijołka

 


11-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)