REKLAMA

Konrad Fijołek rozpoczyna spotkania z mieszkańcami Rzeszowa

RZESZÓW / PODKARPACIE. Konrad Fijołek, kandydat na prezydenta Rzeszowa od poniedziałku 12 kwietnia rozpoczyna serię spotkań z mieszkańcami Rzeszowa i radami osiedli. Jak informuje Biuro Prasowe Konrada Fijołka, kandydat chce w ten sposób poznać ich potrzeby, problemy i oczekiwania.

161331907_4358524410843889_8620147276859162281_o

Foto: Justyna Żuczek / archiwum Rzeszów24.pl

Jak podaje sztab kandydata, spotkania na osiedlach będą miały formę otwartą i mogą w nich brać udział wszyscy zainteresowani.

Dzisiaj o godzinie 14:00 odbędzie się spotkanie na osiedlu Generała Wł. Andersa. Mieszkańcy tego osiedla poprosili o pomoc w rozwiązaniu problemu związanego z budową budynku usługowo-handlowego przy ul. Ofiar Katynia na wąskim pasie zieleni pomiędzy blokami.

Zdaniem mieszkańców ograniczy to ilość światła, czystego powietrza i spowoduje jeszcze większy hałas pod oknami, zamknie również drogi ewakuacyjne i możliwość dojazdu służb ratunkowych.

 

Drugie dzisiejsze spotkanie z mieszkańcami odbędzie się na Baranówce IV, u zbiegu ulic Brydaka i Starzyńskiego.

O spotkaniach na kolejnych osiedlach będziemy informowali Państwa za pośrednictwem oficjalnego konta na Facebooku www.facebook.com/konradfijolek.info/ – przekazuje sztab wyborczy Konrada Fijołka.

 

Źródło: Biuro Prasowe Konrada Fijołka – kandydata na prezydenta Rzeszowa

12-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

konrad-fijolek-rozpoczyna-spotkania-z-mieszkancami-rzeszowa-248-00r2kc