REKLAMA

Konkurs Wiedzy o Rzeszowie rozstrzygnięty, nagrody wręczone

RZESZÓW. Wczoraj w rzeszowskim Ratuszu odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie Rzeszów – to moje miasto, miasto, w którym mieszkam, uczę się i wypoczywam”. Była to już druga edycja konkursu. 

Konkurs Wiedzy (11)

Laureatami zostali: uczennica Sylwia Fuglewicz z VI LO im. A. Towarnickiego w Rzeszowie, która zajęła pierwsze miejsce, Marek Opiol  z Zespołu Szkół Samochodowych przy ul. Warszawskiej znalazł się na drugim miejscu, natomiast na trzecim Beata Homa z III LO im. C. K. Norwida w Rzeszowie.  Zdobywcy 4 i 5 miejsca to Weronika Tomaka z II LO im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie i Kamil Wyrzykowski z Zespół Szkół Samochodowych.

Uhonorowano także pozostałych laureatów Konkursu Wiedzy o Rzeszowie: Bartosza Korczyńskiego z III LO im. C. K. Norwida w Rzeszowie, Pawła Iskrzyckiego z Zespołu Szkół Samochodowych (ul. Warszawska) w Rzeszowie, Urszulę Rumak z I LO im. ks. St. Konarskiego w Rzeszowie, Wiolettę Trzynę z II LO im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie, Katarzynę Biedę z Zespołu Szkół Mechanicznych im. gen W. Andersa w Rzeszowie.

Nagrody laureatom  wręczyli m. in. Książę Jan Lubomirski-Lanckoroński, JM Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego prof. dr hab. Aleksander Bobko i Wiceprezydent Miasta Rzeszowa Stanisław Sienko, Karolina Bartkowska-Mazur, dyrektor Podkarpackiego Banku Spółdzielczego – Oddział w Rzeszowie oraz Marek Ciszkiewicz, współwłaściel Centrum Usług Turystycznych w Rzeszowie.

Laureatka pierwszego miejsca otrzymała 3-dniową wycieczkę do Bratysławy i Wiednia, voucher na 750 zł i wiele innych nagród, sponsorowanych przez podkarpackie przedsiębiorstwa i placówki, jak WSK “PZL – Rzeszów” S.A., Radio Taxi 19191, Urząd Miasta Rzeszowa, Uniwersytet Rzeszowski, Polskie Radio Rzeszów S.A., GC “Nowiny”, “Echo Rzeszowa”, Stowarzyszenie Grupa Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego “Dolina Lotnicza”. Wycieczka została ufundowana przez Fundację Książąt Lubomirskich.

Źródło: Urząd Miasta Rzeszowa

 

29-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

konkurs-wiedzy-o-rzeszowie-rozstrzygniety-nagrody-wreczone