REKLAMA

Konkurs “Santo Subito. Jan Paweł II – papież dialogu” roztrzygnięty

RZESZÓW. W holu Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie pojawiła się wystawa 84 prac plastycznych o Janie Pawle II, wybranych spośród 477 prac, które wpłynęły do konkursu. 

konkursj[p

 

ZDJ.: Samorząd Województwa Podkarpackiego

Wystawę zorganizowało Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie, przy współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Podkarpackiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II w Jasionce i Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 5 im. Jana Pawła II w Rzeszowie.

W otwarciu wystawy uczestniczyli m.in. Marszałek Władysław Ortyl, wraz z Członkiem Zarządu Tadeuszem Pióro, Krystyna Wróblewska Dyrektor PCEN w Rzeszowie oraz nauczyciele, dzieci i młodzież podkarpackich szkół, którym wręczone zostały nagrody i wyróżnienia w konkursie.

Na konkurs wpłynęło 477 prac, sporządzonych przez uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, spośród których 84 zakwalifikowano do wystawy. Wszystkie wyróżnione prace charakteryzują się oryginalnością i dużymi walorami artystycznymi. Grand Prix zdobyła Paulina Sowa, uczennica III klasy Gimnazjum w ZS w Baryczy.

Konkurs odbył się pod patronatem honorowym Metropolity Przemyskiego, Biskupa Rzeszowskiego, Marszałka Województwa Podkarpackiego i Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Źródło: Samorząd Województwa Podkarpackiego

15-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

konkurs-santo-subito-jan-pawel-ii-papiez-dialogu-roztrzygniety