REKLAMA

Konkurs na najlepszy produkt turystyczny 2015. Wspomóż Podkarpacie!

PODKARPACIE. Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe reprezentują województwo podkarpackie w plebiscycie organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną na najlepszy produkt turystyczny 2015 roku. Głosowanie internetowe potrwa do 3 października

 wp

Drezyny funkcjonują od wiosny, a już zdołały znacznie ożywić ruch turystyczny w okolicy Uherzec, Olszanicy i małej obwodnicy bieszczadzkiej. O wygraną w plebiscycie na Najlepszy Produkt Turystyczny według Internautów walczą z takimi atrakcjami jak Zamek w Mosznej, Kraina Kanału Elbląskiego, czy Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Zatem poprzeczka jest ustawiona wysoko.

Głosowanie, które potrwa do 3 października, prowadzi portal Wirtualna Polska. Zagłosować może każdy internauta.

Rokrocznie konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny organizowany jest w dwóch etapach – na poziomie wojewódzkim i krajowym. Trzej laureaci etapu wojewódzkiego przechodzą do części krajowej, gdzie rywalizują z najlepszymi atrakcjami pozostałych piętnastu województw. Następnie kapituła konkursowa z Polskiej Organizacji Turystycznej wybiera najlepsze produkty w Polsce. W tym roku prowadzony jest też plebiscyt internetowy, w którym Podkarpacie reprezentują  Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe, nowość w regionie i hit sezonu.

Wszystkim laureatom poziomu wojewódzkiego zostaną wręczone certyfikaty najatrakcyjniejszych, nowatorskich i najbardziej przyjaznych turystom produktów. Na dziś wiemy, że wśród wyróżnionych na poziomie regionalnym są Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe. Pozostałych laureatów poznamy podczas wojewódzkich obchodów Światowych Dni Turystyki w Zyndranowej już 26 września.

 

Głosowanie prowadzone jest pod adresem:

http://turystyka.wp.pl/

Kliknij i wspomóż Podkarpacie.

ZDJ. turystyka.wp.pl

22-09-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

konkurs-na-najlepszy-produkt-turystyczny-2015-wspomoz-podkarpacie