REKLAMA

Kongres 60 milionów za kilka dni w G2A Arena

29 – 31 sierpnia w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Jasionce odbędzie się Globalny Zjazd Polonii, czyli kolejny Kongres 60 milionów. Głównym jego celem jest zintegrowanie środowisk polonijnych z całego świata.

60mln_logo_new_sm_PL_1

Foto: Materiał organizatorów

Pierwsza edycja kongresu została zorganizowana w USA. Odbyła się w dniach 9-10 lutego w Eden Roc Hotel w Miami Beach. Zgromadziła ona niemal 400 gości z 11 krajów świata. Dotyczyła przede wszystkim budowania powiązań gospodarczych Polski z regionami, gdzie znajduje się polonia. Nie zabrakło też tematu kultury. Istotną kwestią dla organizatorów jest właśnie jej promocja.

Nazwa kongresu odnosi się do ilości ludności naszego kraju, gdy weźmiemy pod uwagę Polaków, mieszkających za granicą. Uznano, że setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości jest również świetną okazją do rozwijania współpracy polsko-polonijnej.

Celem organizacji tego wydarzenia w Jasionce ma być także promowanie regionu podkarpackiego. Istotną kwestią jest pokazanie przyjezdnym gościom, jak on się rozwija.

Kongres 60 milionów, to 15 paneli dyskusyjnych, na których pojawi się wiele osób, związanych z: polityką, biznesem, czy kulturą. Oprócz tego przewidziana jest oficjalna gala oraz Polonijny Turniej Golfa.

Szczegółowy program można znaleźć na: http://60mln.pl/jasionka/

Wstęp na wydarzenie jest biletowany. Bilety można nabyć drogą internetową: https://www.ebilet.pl/biznes/konferencje/kongres-60mln/

27-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

kongres-60-milionow-za-kilka-dni-w-g2a-arena-618