REKLAMA

RZESZÓW. Wracają koncerty! Pusta Przestrzeń zagra w Niezłej Sztuce

RZESZÓW / PODKARPACIE. W piątek 19 czerwca o godzinie 20:00 w rzeszowskiej klubokawiarni Niezła Sztuka odbędzie się koncert zespołu Pusta Przestrzeń. Będzie to jeden z pierwszych koncertów w Rzeszowie od czasu epidemii koronawirusa. Wstęp wolny.

pusta_przestrzeń_koncert_niezła_sztuka

Foto: materiały nadesłane

W trakcie koncertu Pusta Przestrzeń zaprezentuje piosenki z debiutanckiego minialbumu “Pustka” wydanego w marcu tego roku. Oprócz tego będzie można usłyszeć utwory, które znajdą się na kolejnym wydawnictwie grupy, a także kilka coverów. Muzyka zespołu jest melodyjna, raz klimatyczna i nastrojowa, innym razem – energiczna i żywiołowa, a wszystko utrzymane jest w klimatach gitarowego, alternatywnego rocka. Teksty śpiewane są w języku polskim, a ich tematyka dotyczy głównie różnego rodzaju problemów natury społecznej oraz relacji międzyludzkich.

Jeśli pogoda nie pokrzyżuje organizatorom planów, koncert odbędzie się w ogródku Niezłej Sztuki. Gdyby jednak było inaczej, zostanie on przeniesiony do środka.

Mimo że wciąż należy przestrzegać podstawowych zasad bezpieczeństwa, można już brać udział w wydarzeniach kulturalnych, takich jak koncerty. W facebookowym wydarzeniu organizatorzy przypominają jednak, aby pamiętać o konieczności zachowania odpowiedniej odległości od pozostałych uczestników.

Pusta Przestrzeń powstała jesienią 2015 roku w Rzeszowie. Zespół w swojej twórczości odwołuje się do różnych podgatunków alternatywnego rocka. Wśród najważniejszych inspiracji muzyków znajdują się indie rock, post-punk, shoegaze, a także szeroko rozumiana polska muzyka pop rockowa. Grupa jeszcze w tym roku planuje wejść do studia i nagrać materiał, który pojawi się na jej debiutanckim, pełnoprawnym albumie.

Źródło: materiały nadesłane

18-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

koncerty-wracaja-do-rzeszowa-pusta-przestrzen-zagra-w-niezlej-sztuce-7343-00r2kc