REKLAMA

Koncertowe obchody Święta Policji

RZESZÓW / PODKARPACIE.  Podkarpacki Komendant Wojewódzki Policji inspektor Zdzisław Stopczyk i  Prezydent Miasta Rzeszowa Tadeusz Ferenc serdecznie zapraszają na koncert z okazji Święta Policji. Na rzeszowskim Rynku w najbliższą sobotę, 27 lipca, wystąpi rzeszowski zespół Spiral, a po nim gwiazda wieczoru – grupa Cochise.

Sobotni koncert jest częścią wojewódzkich obchodów tegorocznego Święta Policji. Podkarpaccy policjanci rozpoczęli je w niedzielę 7 lipca w Muzeum Okręgowym w Rzeszowie. W jego gościnnych wnętrzach odbył się policyjny piknik.

Serdecznie zapraszamy na rzeszowski Rynek w najbliższą sobotę. O godzinie 20 na estradzie pojawi się rzeszowska grupa SPIRAL.O godzinie 21 zagra gwiazda wieczoru – zespół COCHISE. Finałem wojewódzkich obchodów tegorocznego Święta Policji będzie uroczystość nadania sztandaru Komendzie Powiatowej Policji w Jaśle, która odbędzie się 4 sierpnia o godzinie 14 na jasielskim Rynku – informują organizatorzy.

plakat

22-07-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

koncertowe-obchody-swieta-policji