REKLAMA

Koncert zespołu Zakopower 31 sierpnia w Rzeszowie

31 sierpnia w Parku Papieskim w Rzeszowie wystąpi zespół Zakopower. Koncert odbędzie się w ramach Diecezjalnych Dni Młodych.

zakopower jeden

Foto: Materiał nadesłany

Zakopower łączy podhalańską, folkową muzykę z mocnym, rockowym brzmieniem. Sprawiło to, że kapela Sebastiana Karpiela-Bułecki jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych tego typu zespołów w naszym kraju.

O Zakopower głośno zrobiło się w 2005 roku, gdy płyta “Music Hal” uzyskała status złotej. To wtedy popularność zdobył utwór: “Kiebyś Ty…”. W 2011 roku, krążek “Boso” otrzymał potrójną platynę, a jej singiel ma w tej chwili prawie 6 milionów wyświetleń na platformie YouTube.

Koncert odbędzie się w Parku Papieskim, 31 sierpnia w Rzeszowie. Start widowiska muzycznego przewidziany jest na 19:30. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Występ zespołu Zakopower, będzie częścią czwartej edycji Diecezjalnych Dni Młodych. Rozpoczną się one 30 sierpnia i potrwają do 1 września. Głównym miejscem spotkań młodych będzie Park Papieski. Więcej szczegółów jest dostępnych w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/987676018059439/

27-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

koncert-zespolu-zakopower-31-sierpnia-w-rzeszowie-407