REKLAMA

Koncert z okazji 5-lecia Zespołu Tańca Brzucha GUSSEL

Mistrzowski Zespół Tańca Brzucha GUSSEL z Rzeszowskiego Domu Kultury świętuje w tym roku Jubileusz 5-lecia działalności artystycznej. Z tej okazji 19 października 2018 roku w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staromieście odbędzie się wyjątkowy Koncert Jubileuszowy, podczas którego wystąpią tancerki z Zespołu GUSSEL oraz zaproszeni goście specjalni.

Zespół Tańca Brzucha GUSSEL (fot. materiały zespołu) - 1

Foto: Materiał nadesłany

Zespół Tańca Brzucha GUSSEL to jedyny na Podkarpaciu przedstawiciel belly dance. Grupa istnieje od 2013 roku i działa na co dzień w Rzeszowskim Domu Kultury filia Pobitno pod okiem tancerki, instruktora tańca i choreografa Oksany Kostoń-Vailo. Zespół jest zdobywcą tytułu Mistrza Polski, kilkukrotnym Mistrzem Europy Wschodniej, Mistrzem Europy, laureatem wielu konkursów krajowych oraz międzynarodowych. Tancerki zespołu mają liczne osiągnięcia nie tylko w kategoriach grupowych, ale również w kategoriach solowych.

Koncert z okazji 5-lecia Zespołu Tańca Brzucha GUSSEL obędzie się w piątek 19 października 2018 roku o godzinie 18:00 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Staromieście przy ul. Staromiejskiej 43a. W programie imprezy znajdą się: mistrzowskie choreografie Zespołu GUSSEL, solowe występy tancerek oraz pokazy zaproszonych gości: Weroniki Ruszel i Róży Podkulskiej – laureatek konkursów krajowych i międzynarodowych oraz Daniela Okrasy – gwiazdy międzynarodowej sceny orientalnej i uczestnika programu „Mam Talent”. Dodatkowo podczas wydarzenia odbędzie się pokaz strojów tanecznych Du CAT Costumes oraz wystawa zdjęć, pucharów i medali Zespołu GUSSEL.

Wstęp na wydarzenie odbywa się za okazaniem zaproszeń. W sprawie odbioru pojedynczych zaproszeń Organizatorzy proszą o kontakt telefoniczny pod numerem: 509 541 735.

Źródło: Materiał nadesłany

18-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.