REKLAMA

Koncert religijny w Rzeszowie! Wystąpią Tau i Full Power Spirit (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. 16 i 17 czerwca na parkingu przy Hali Podpromie w Rzeszowie odbędzie się koncert religijny “Strefa Mocy”. Wystąpią Full Power Spirit oraz Tau.

DSC_0039

 

Strefa Mocy, to pragnienie, które początkowo pojawiło się w sercu jednego człowieka, ewangelizatora – Witka Wilka. Była to wizja głoszenia jedynej objawionej prawdy przy użyciu profesjonalnych narzędzi: mobilnej sceny na tirze, zawodowym, pełnym mocy nagłośnieniu, nastrojowym, koncertowym oświetleniu, dużym, pełnym blasku ekranie. To wszystko przy współudziale pełnych talentów i entuzjazmu ludzi dotkniętych przez Boga Żywego. Pragnienie to było pasją… było żywe i posiadało MOC – przekazują organizatorzy wydarzenia.

 

Koncert odbędzie się 16 i 17 czerwca przy Hali Podpromie. Parking będzie nieczynny dla mieszkańców do 17 czerwca, do godziny 23:00.

W środę 16 czerwca o godzinie 19:00 wystąpi Full Power Spirit. W czwartek o tej samej porze organizatorzy zapraszają na koncert rapera Tau.

 

 

 

Źródło: Strefa Mocy + / Facebook

Foto: Justyna Żuczek

 


16-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

koncert-religijny-w-rzeszowie-wystapia-tau-i-full-power-spirit-zdjecia-3063-00r2kc