REKLAMA

Koncert Piaska w Rzeszowie. Mamy dla was dwa podwójne zaproszenia!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Autorskie interpretacje utworów Dżemu, Hey, czy Varius Manx i wiele innych piosenek zaśpiewa 27 lutego w Filharmonii Podkarpackiej Andrzej Piaseczny.  Kliknij i dowiedz się, jak zdobyć podwójne zaproszenie na koncert Piaska.

piasek

Wszyscy uwielbiamy zabawy kalejdoskopem… Wystarczy lekko obrócić lunetę, wystarczy drżenie dłoni, by naszym oczom ukazał się nowy, bajeczny widok. Przeznaczony wyłącznie dla nas – możemy być pewni, że nikt inny go nie powtórzy. „Kalejdoskop“ Andrzeja Piasecznego jest równie barwny, zaskakujący i podobnie niepowtarzalny. Owszem, wszyscy usłyszymy te same piosenki, ale przecież nie takie same.

Artysta zaproponował tym razem autorskie reinterpretacje nie tylko znanych, ale wręcz uwielbianych utworów, więc każdy będzie przeżywał je przez pryzmat własnych doświadczeń, każdy doda do tych dźwięków brzmienia osobistych sentymentów, skojarzeń i wzruszeń. Bo jak tu się nie wzruszać przy „Do kołyski” Dżemu, „Zanim zrozumiesz” Varius Manx czy „Liście” Heya? Na wymienionych tytułach lista nie kończy się, ale dopiero zaczyna.

Andrzej Piaseczny wśpiewuje nowe życie również w piosenki z repertuaru Kayah, Myslovitz, Roberta Gawlińskiego i Edyty Bartosiewicz, przypomina też własne hity. Pierwszy z nich – „Ja (moja twarz) – to jeszcze czasy Mafii, drugi – „Wszystko trzeba przeżyć” – w oryginale ukazał się na trzeciej solowej płycie artysty.

Oprócz reinterpretacji najnowszej klasyki polskiej piosenki Piaseczny proponuje na nowym albumie dwie premierowe kompozycje, które na pewno równie szybko trafią do kanonu, co do serc fanów. „Kalejdoskop” to śmiały pomysł, ale wokalista nie szczędził sił i środków, by zrealizować swoje marzenia. Ta brawurowa realizacja nie ma precedensu w historii polskiej muzyki rozrywkowej, ale jeśli Andrzej Piaseczny nie miałby tego zrobić – to kto?

Zapraszamy na magiczny koncert promujący najnowszą płytę Artysty, gdzie zapewne nie zabraknie też ulubionych utworów Artysty oraz publiczności!

27.02.2016 / godz. 19:00 / Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie 

Bilety: 125 zł / 100 zł do nabycia: kasy filharmonii, Kino Zorza, Trasa Podziemna oraz w Internecie na biletin.pl, eventim.pl, bilety24.pl.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na koncert Andrzeja Piasecznego. Wystarczy wysłać e-maila z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu na adres promocja@esanok.pl i w tytule e-maila napisać: PIASEK. Wygrywa 10 i 30 osoba. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie. Zapraszamy do zabawy!

22-01-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

koncert-piaska-w-rzeszowie-mamy-dla-was-dwa-podwojne-zaproszenia-az003