REKLAMA

Koncert charytatywny dla dzieci z rzeszowskiego hospicjum

16 grudnia (niedziela) o godzinie 18:00 na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego odbędzie się koncert charytatywny pt. “Piosenka w prezencie”. Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na prezenty dla najmłodszych podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

retro-gifts-1847088_960_720

Foto: Pixabay.com

Pomysł na organizację tego eventu powstał w naszych głowach podczas listopadowego występu na koncercie zaduszkowym „Ocalić od zapomnienia”, w którym to braliśmy udział. Muzycy i wokaliści zaprzyjaźnili się ze sobą i stwierdziłyśmy, że fajnie było by coś jeszcze z tą ekipą stworzyć. Nie zapowiadało się w najbliższym czasie na żaden koncert więc zorganizowałyśmy go sami! W kolejną niedzielę znowu spotkamy się na jednej scenie aby wspólnie śpiewać i grać najpiękniejsze światowe hity świąteczne – piszą studenci UR w facebookowym wydarzeniu.

Organizatorzy koncertu postanowili współpracować z Podkarpackim Hospicjum dla Dzieci i przeznaczyć dochód ze sprzedaży biletów wstępu na zakupienie świątecznych prezentów dla ich podopiecznych. Stąd nazwa koncertu – „Piosenka w prezencie”.

Chcemy aby ten koncert był naszym prezentem dla dzieciaków! – komentują studenci

Studenci Jazzu i Muzyki Rozrywkowej przygotują najpiękniejsze aranżacje, wystąpią również studentki wokalistyki. Pojawią się m. in. utwory: „All I want for Christmas is you”, „Let it snow” czy „White Christmas”. Nie zabraknie również piosenek w języku polskim.

Zapraszajcie znajomych i rodzinę, udostępniajcie posty, przekazujcie informacje dalej. Im więcej ludzi przyjdzie, tym więcej uda nam się zebrać datków dla dzieciaków – apelują organizatorzy

Koncert odbędzie się 16 grudnia o godzinie 18:00 na Wydziale Muzyki UR przy ulicy Dąbrowskiego 81 w Rzeszowie. Bilety można zakupić w dniu koncertu. Cena biletów to 5 złotych. W trakcie wydarzenia będą też zbierane datki do puszek. Wszystkie środki zostaną przeznaczone na prezenty dla dzieci z Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

Więcej szczegółów w facebookowym wydarzeniu: https://facebook.com/events/706442159728330/.

47681968_1998427063527308_3027189973532016640_n

Foto: materiał organizatorów

11-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.