REKLAMA

Koncert Agnieszki Chylińskiej w Rzeszowie

30 listopada, czyli w Andrzejki, na koncertowej scenie klubu LUKR w Rzeszowie wystąpi Agnieszka Chylińska. Artystka promuje swoją nową płytę podczas trasy: „Pink Punk Tour”.

chylinska_press

Foto: materiał nadesłany

Nowa płyta Agnieszki, to kolorowy krzyk artystki, która nawiązując muzycznie do czasów sprzed wielkiego sukcesu, postanowiła w swoim wyjątkowym stylu wykrzyczeć w bezkompromisowych tekstach całą siebie. Zawsze prawdziwa, zawsze szczera do bólu.

Sama artystka opisuje swoją nową płytę: „Na poprzedniej płycie FOREVER CHILD umierałam z rozpaczy, leżąc na deskach. Płyta PINK PUNK to moment, kiedy wstałam i z histerycznym śmiechem postanowiłam biec… przed siebie… Życie mnie poobijało, a może to ja poobijałam się o życie, chcąc zawsze więcej czuć i brać wszystko bez pytania, czy można”.

PINK PUNK to bezpardonowa wypowiedź dojrzałej kobiety, która nie chce nigdy tworzyć przewidywalnych scenariuszy. Ani na scenie, ani w życiu. Która zawsze zaskoczy. Autorami muzyki są wieloletni współpracownicy Agnieszki: Bartek Królik i Marek Piotrowski.

Jednego można być pewnym – nie da się przejść obojętnie obok piosenek tak niezwykłej osobowości i wiecznie uciekającej od wszelkich szablonów artystki, która „krzyczy siebie” od lat na polskiej scenie.

Bilety cena: Regular 77 zł; Early Entrance 99 zł
Dostępne poprzez stronę: www.lukr.club lub w restauracji Sport’s Bar-B-Q (Millenium Hall poziom 1).

Koncert rozpocznie się o godzinie 21:00, otwarcie drzwi dla osób z biletami Early Entrance – 19:30; Regular od 20:00.

Źródło: materiał nadesłany

13-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.