REKLAMA

Kompletnie pijany kierowca tira uderzył w bariery na A4! (FOTO)

PODKARPACIE. Policjanci jarosławskiej komendy zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę tira, który na autostradzie A4, wjechał w bariery energochłonne. Jak się okazało, 45-letni obywatel Ukrainy wsiadł za kierownicę ciężarowego volvo mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Teraz za popełnione przestępstwo mężczyźnie może grozić nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

303-219219
Foto: KPP Jarosław

W czwartek około godziny 12:30 dyżurny jarosławskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, że na autostradzie A4 w okolicy MOP Zamiechów, w kierunku Rzeszowa, ciężarowe volvo z naczepą wjechało w bariery energochłonne.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, zastali kierującego w pojeździe. Mężczyzna miał opartą głowę na kierownicy. Po otwarciu przez funkcjonariuszy drzwi kabiny, kierowca obudził się i oświadczył, że jedzie do Niemiec z towarem.

Mundurowi wyczuli od mężczyzny alkohol, dlatego też poddali go badaniu. Okazało się, że był kompletnie pijany. Badanie wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie kierowcy.

45-letni obywatel Ukrainy trafił do policyjnego aresztu. Za swoje zachowanie odpowie teraz przed sądem. Za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Jarosław

05-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.