REKLAMA

Kolorowo i radośnie pod Mostem Zamkowym czyli… impreza rolkowa (ZDJĘCIA)

RZESZÓW. W piątek o godz. 19.00 pod Mostem Zamkowym rozpoczęła się impreza rolkowa, czyli darmowe warsztaty tańca na rolkach, organizowane przez Szkółkę Rolkową Wodzu. Chętnych do zabawy nie brakowało, pod mostem zrobiło się kolorowo, głośno i radośnie. 

IMG_5807

Impreza rolkowa nie była zwykłym spotkaniem rolkarzy, by sobie pojeździć a… potańczyć. Chcieliśmy zrobić coś innego. Kolega z Płocka ma szkołę tańca i jeździ na rolkach. Zaproponował, że można by było to połączyć. Chcieliśmy pokazać ludziom, jak w bardzo łatwy sposób można dobrze się bawić. – mówi Konrad “Wodzu” Tomaka ze Szkółki Rolkowej Wodzu. 

Patrząc na dzieci i osoby dorosłe tańczące i jeżdżące rolkach, wydaje się, że to sztuka bardzo trudna do opanowania. Bardzo łatwo jest się nauczyć jeździć na rolkach, łatwiej niż na rowerze. Nawet trzyletnie dziecko można w ok. 1 godz. nauczyć na nich  jeździć. Rolki to wspaniały sport na kryzys, nie jest drogi, a można się świetnie bawić, tym samym dbając o swoje zdrowie i figurę. Gdy jeździmy na rolach, wszystkie partie mięśni pracują. – dodaje  Konrad “Wodzu” Tomaka. 

Dyskoteka rolkowa zebrała bardzo dużą ilość uczestników. Bardzo fajny pomysł! Lubimy muzykę i jeździć na rolkach, więc połączenie tego jest świetne. Dobrze też, że coś ciekawego dzieje się w Rzeszowie, jest ładna pogoda, można wyjść i zrobić coś fajnego. Są tu dzieci i dorośli, jak widać dobrze się bawią więc myślę, ze impreza jest udana. – odpowiada Aśka, jedna z uczestniczek imprezy, na pytanie czy podoba jej się taka dyskoteka. 

05-07-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)