REKLAMA

Kolizja w Lutoryżu i kierowca pod wpływem alkoholu

RZESZÓW/PODKARPACIE. Dziś rano w Lutoryżu doszło do kolizji samochodowej. Na szczęście, nikomu nic się nie stało, ale okazało się, że jeden z kierowców, uczestniczących w kolizji był pod wpływem alkoholu. 

policja2

Jak podaje Komenda Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, do wypadku doszło w Lutoryżu, gdzie na skrzyżowaniu z drogą na Zarzecze doszło do kolizji. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący fordem transitem jadąc w kierunku Strzyżowa najechał na tył jadącego przed nim audi. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń jednak pas drogi w kierunku Strzyżowa był zablokowany i ruch odbywał się wahadłowo. Wezwani na miejsce strażacy usunęli uszkodzone samochody.

 

Na miejscu policjanci zbadali stan trzeźwości kierujących. Okazało się, że 19-letni kierowca audi jest pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało u niego 0,36 promila. Policjanci zatrzymają mu prawo jazdy i po ustaleniu szczegółowych okoliczności zdarzenia skierują wniosek o ukaranie do sądu.

Źródło, ZDJ. : KWP

26-06-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

kolizja-w-lutoryzu-i-kierowca-pod-wplywem-alkoholu