REKLAMA

Kolizja w Bieszczadach. Kierowca wbił się w ogrodzenie (ZDJĘCIA)

BRZEGI DOLNE / PODKARPACIE. Dzisiaj rano (24 bm.0 policjanci ruchu drogowego pracowali na miejscu kolizji drogowej w miejscowości Brzegi Dolne. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożność, o uważną jazdę, stosowanie się do znaków drogowych, a przede wszystkim o dostosowanie prędkości do panujących warunków.

Dzisiaj rano policjanci otrzymali zgłoszenie, że doszło do kolizji drogowej w miejscowości Brzegi Dolne. Funkcjonariusze pojechali na miejsce i ustalili, że kierujący samochodem marki Ford, podczas skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Audi. W następstwie zderzenia kierujący audi wjechał swoim pojazdem w ogrodzenie. Na czas czynności ruch odbywał sie wahadłowo. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów, uwagę i rozsądek za kierownicą. Pamiętajmy: wszyscy jesteśmy równoprawnymi użytkownikami dróg.


foto: KPP Ustrzyki Dolne


foto: nadesłane

KPP Ustrzyki Dolne

24-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:





Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

kolizja-w-bieszczadach-kierowca-wbil-sie-w-ogrodzenie-zdjecia-6849