REKLAMA

Kolizja na obwodnicy Brzozowa [ZDJĘCIA]

W sobotę, przed popołudniem policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na obwodnicy w Brzozowie. W wyniku zderzenia się dwóch pojazdów, jedna osoba została ranna. Na szczęście jej obrażenia nie były poważne.

W sobotę, około godz. 9 brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Jana Chrzciciela w Brzozowie. Jak ustalili funkcjonariusze, kierująca BMW włączając się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej mazdą i doprowadziła do zderzenia się pojazdów. Policjanci ustalili, że obie kierujące były trzeźwe.

Kobieta kierująca BMW podróżowała sama. Natomiast kierująca mazdą przewoziła pasażerkę. Na skutek tego zderzenia jedynie pasażerka potrzebowała pomocy medycznej i karetką pogotowia została przewieziona do szpitala. Na szczęście obrażenia nie były groźne dla jej życia.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu sporządzili dokumentację pozwalającą na wyjaśnienie okoliczności i przyczyn tego zdarzenia.

Zdjęcia: KPP Brzozów

24-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

kolizja-na-obwodnicy-brzozowa