REKLAMA

Kolejni groźni przestępcy stwarzają zagrożenie

RZESZÓW. Krzysztof S. i Ludwik W. to kolejni więźniowie  wobec których dyrektor zakładu karnego  Rzeszów- Załęże złożył do sądu wniosek o uznanie ich za osoby stwarzające zagrożenie.

więzienie

Krzysztof S.  trafił do więzienia w Rzeszowie za gwałt. W czasie odbywania swojej kary, zaatakował strażnika i został dodatkowo skazany za usiłowanie zabójstwa. Spędził w więzieniu 9 lat. Z kolei Ludwik W. odsiaduje wyrok za molestowanie seksualne małoletniej. W więzieniu spędził 2 lata.

Dyrektor zakładu karnego złożył do sądu wniosek o uznanie ich na osoby stwarzające zagrożenie. Poprzednie takie wnioski dyrektora, dotyczyły Mariusza T., za zabójstwo czterech chłopców oraz Krzysztofa W., skazanego za gwałt na 6-letniej siostrzenicy.

Decyzje w sprawie Krzysztofa S. oraz Ludwika W. zapadły w marcu.  Krzysztof S. zostanie skierowany do ośrodka zamkniętego w Gostyninie, natomiast Ludwik W. otrzymał nadzór.

02-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

kolejni-grozni-przestepcy-stwarzaja-zagrozenie