REKLAMA

Kolejne utrudnienia w ruchu drogowym w Rzeszowie. Tym razem przez rajdowców

RZESZÓW/ PODKARPACIE. Wszystko to za sprawą 23.Rajdu Rzeszowskiego, który rozpocznie się w czwartek i potrwa do soboty. Niektóre z ulic będą zamknięte. 

pol

 

ZDJ.: KWP

W Niechobrzu w rejonie Krzyża Milenijnego wyznaczony została odcinek testowy rajdu. W związku z tym, w czwartek (7 sierpnia) w godzinach od 10.00 – 17.00 nastąpią tam utrudnienia w ruchu na drogach gminnych, które częściowo będą zamknięte.

Dzień później (piątek, 8 sierpnia) podobne utrudnienia wystąpią w okolicach Lubeni, gdzie pomiędzy godziną 11.00 a 18.30 rozegrane zostaną dwa odcinki specjalne przebiegające drogami gminnymi pomiędzy Lecką, Lubenią i Straszydlem.

Również w piątek odcinek specjalny został wytyczony na ulicach Rzeszowa. W związku z tym, od godziny 15.00 do 21.30 zamknięta dla ruchu zostanie ulica Krakowska na odcinku od skrzyżowania z Aleją Wyzwolenia do skrzyżowania z Aleją Witosa. Zamknięte będą również odcinek ul. Kotuli do skrzyżowania z ulicą Ustrzycką oraz ul. Ofiar Katynia do skrzyżowania z ul. Mikołajczyka.

Parking techniczny rajdu usytuowany zostanie przy ul. Poznańskiej w rejonie Politechniki Rzeszowskiej, gdzie podczas wyjazdu kierowców na trasę mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Dla kierujących jadących w kierunku Przemyśla lub Barwinka zaleca się objazdy przez Aleję Wyzwolenia, Okulickiego lub wjazd na S-19 w Świlczy.

Objazdy dla jadących w kierunku Krakowa – ulicami Okulickiego i Wyzwolenia oraz ul. Żołnierzy I-szej Armii Wojska Polskiego i trasą S-19.

Źródło: KWP

06-08-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)