REKLAMA

Kolejne ułatwienia dla mieszkańców Rzeszowa. Fotobudka wykonująca ekspresowe zdjęcia do dokumentów

RZESZÓW / PODKARPACIE. Nowoczesna fotobudka wykonująca ekspresowe zdjęcia do dokumentów to nowa propozycja dla mieszkańców korzystających z Punktu Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa. Punkt działa w CH Plaza Rzeszów od ponad dwóch lat. Można w nim załatwić różne sprawy urzędowe m.in. wyrobić dowód osobisty czy prawo jazdy.

Punkt Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa to miejsce, dzięki któremu mieszkańcy Rzeszowa mogą w łatwy sposób m.in. wyrobić lub wymienić dowód osobisty i prawo jazdy oraz zameldować się. Punkt Rzeszowskiego Magistratu działające w centrum handlowym to jedyne takie przedsięwzięcie w Polsce. Można w nim wyrobić lub wymienić dowód osobisty, prawo jazdy i dowód rejestracyjny. Ponadto można zameldować się, na pobyt stały lub czasowy oraz wymeldować. Mieszkańcy Rzeszowa w POM mogą także uzyskać numer PESEL oraz zarejestrować auto i zgłosić jego sprzedaż. Punkt Obsługi Mieszkańców w CH Plaza Rzeszów jest również biurem podawczym Urzędu Miasta.

CH Plaza Rzeszów - fotobudka

Pod koniec listopada 2016 r. przy Punkcie Obsługi Mieszkańca w CH Plaza Rzeszów ustawiona została nowoczesna fotobudka. Dzięki urządzeniu klienci POM na miejscu mogą wykonać ekspresowe zdjęcia np. do dowodu osobistego. Pozwoli to na kompleksowe „załatwienie” wszystkich spraw urzędowych w jednym miejscu. Fotobudka przygotowana przez CH Plaza Rzeszów jest pierwszym takim rozwiązaniem na Podkarpaciu i ma maksymalnie ułatwić korzystanie z usług Punktu Obsługi Mieszkańców UM Rzeszowa. Co bardzo ważne komplet zdjęć kosztuje tylko 15 zł.

Punkt Obsługi Mieszkańców znajduje się na 1 piętrze CH Plaza Rzeszów. Czynny jest 6 dni w tygodniu od poniedziałku do soboty w godzinach 10-18.

materiały nadesłane

25-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

kolejne-ulatwienia-dla-mieszkancow-rzeszowa-fotobudka-wykonujaca-ekspresowe-zdjecia-do-dokumentow-00e6mk