REKLAMA

Kolejna stacja przy A4 na Podkarpaciu! (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Od dzisiaj w Miejscu Obsługi Podróżnych Paszczyna Północ, zlokalizowanym przy autostradzie A4 na zachód od Rzeszowa (kierunek Kraków), działa stacja paliw. Dzierżawcą jest Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. To druga na podkarpackim odcinku A4 stacja paliw – pierwsza znajduje się na MOP-ie Palikówka koło Łańcuta.

33545

Foto: GDDKiA

Na terenie stacji na MOP Paszczyna Północ wybudowany został pawilon obsługi podróżnych o powierzchni około 500 metrów kwadratowych, w którym znajduje się strefa sprzedaży i gastronomii. Stacja będzie obiektem czynnym całodobowo.

MOP-y przy podkarpackim odcinku A4

33544

33543

33542

Zdjęcia: GDDKiA

Aktualnie kierowcy podróżujący podkarpackim odcinkiem autostrady A4 mogą korzystać z ośmiu par MOP-ów (Jastrząbka/Jawornik, Paszczyna Północ/Paszczyna Południe, Bratkowice/Dąbry, Łukawiec/Palikówka, Budy/Młyniska, Pawłosiów/Cieszacin, Zamiechów/Kaszyce, Chotyniec/Hruszowice). W większości są to MOP-y I kat. Poza otwartą dzisiaj stacją paliw na MOP Paszczyna Północ, w stację paliw wraz z częścią gastronomiczną i hotelową wyposażony jest także, otwarty w listopadzie 2018 r., MOP Palikówka zlokalizowany na wschód od Rzeszowa (kierunek Korczowa, południowa jezdnia A4). Dzierżawcą jest PKN Orlen.

Korzystając z MOP, pamiętaj o higienie rąk

Wszystkie Miejsca Obsługi Podróżnych (MOP) przy drogach szybkiego ruchu działają i są dostępne dla podróżujących. Korzystając z MOP pamiętajmy jednak, że prawidłowa higiena rąk ma kluczowe znaczenie w walce z koronawirusem.

mycie-rąk-kwadrat

Źródło: GDDKiA

01-04-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

kolejna-stacja-przy-a4-na-podkarpaciu-zdjecia-2365-00r2kc