REKLAMA

Kolejna praca na wakacje. Tym razem w Wielkiej Brytanii

RZESZÓW / PODKARPACIE. Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie prowadzi rekrutacje osób zainteresowanych podjęciem pracy na Wyspach.

O pomoc do urzędów pracy w przeprowadzeniu naboru zwróciła się brytyjska agencja pracy tymczasowej. Dobrze układająca się współpraca sprawiła, że organizujemy wspólnie już ósmy nabór w Rzeszowie – podkreśla Tomasz Czop, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Wakat jest na stanowisku magazyniera.

Do obowiązków pracowników będzie należało kompletowanie zamówień w magazynie wysokiego składowania, w którym przechowywane są m.in. produkty spożywcze, środki farmaceutyczne, chemia gospodarcza. Od kandydatów wymaga się podstawowej znajomości języka angielskiego, mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Praca wykonywana będzie w systemie zmianowym, również w weekendy, święta państwowe oraz w nocy. Przeciętna stawka godzinowa wynosi około 7-8 funtów.

Osoby z Podkarpacia zainteresowane pracą w Wielkiej Brytanii mogą przesyłać swoje CV w języku angielskim lub polskim na adres e-mailowy doradcy EURES, Wojciecha Wosia (wwos@wup-rzeszow.pl). Spotkanie informacyjne odbędzie się 5 lutego br.

wup1Więcej informacji na temat ofert pracy dostępnych w sieci EURES można uzyskać na stronie internetowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie www.wup-rzeszow.pl w zakładce EURES, na stronach: www.oferty.praca.gov.pl, pod nr tel. 17 850 92 23 lub osobiście w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Rzeszowie przy ul. Lisa Kuli 20.

Źródło: WUP w Rzeszowie

26-01-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

kolejna-praca-na-wakacje-tym-razem-w-wielkiej-brytanii-n001