REKLAMA

Kolega od kieliszka okradł znajomego

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie rozboju. Pokrzywdzony przebywał u kolegi w podrzeszowskiej miejscowości. Tam wspólnie z gospodarzem i jego znajomym pili alkohol. Dzień później ten drugi mężczyzna przemocą skradł pokrzywdzonemu 1400 złotych.

O rozboju policjanci zostali zawiadomieni przez pokrzywdzonego w sobotę. Jak ustalili, z czwartku na piątek nocował u znajomego w podrzeszowskiej miejscowości. Tam wspólnie pili alkohol. Razem z nimi w domu przebywał jeszcze jeden mężczyzna. W piątek rano zaatakował on pokrzywdzonego. Popychając i przytrzymując za szyję skradł mu pieniądze w kwocie 1400 złotych.

W  dniu zawiadomienia  policjanci zatrzymali podejrzanego w miejscu, gdzie wspólnie pili alkohol. To 33-letni mieszkaniec gminy Błażowa. W momencie zatrzymania mężczyzna był kompletnie pijany. Badanie wykazało u niego niemal 3,8 promila alkoholu.

Na podstawie zebranego materiału prokurator z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie przedstawił mu zarzut rozboju. Zastosował również wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. W sprawie trwają dalsze czynności wyjaśniające.

KWP

 

toast1

FOTO: sxc.hu

11-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)