REKLAMA

KOLBUSZOWA. Wypadek! Auto uderzyło w wózek z niemowlęciem!

KOLBUSZOWA / PODKARPACIE. Do groźnego wypadku doszło wczoraj po południu w centrum Kolbuszowej. Kierujący oplem, na przejściu dla pieszych, uderzył w wózek, w którym przewożone było niemowlę. 8-miesięczne dziecko wypadło z wózka, przebywa w szpitalu na obserwacji. Policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia.

303-205499
Foto: miejsce potrącenia / KPP Kolbuszowa

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj po po południu na ulicy Plac Wolności w Kolbuszowej. Około godziny 16:00, funkcjonariusze zostali powiadomieni o potrąceniu na przejściu dla pieszych.

Wstępnie ustalono, że kierujący oplem vectra uderzył w wózek prowadzony przez kobietę, która wraz z dwójką dzieci przechodziła przez jezdnię. Wskutek uderzenia, 8-miesięczna dziewczynka wypadła z wózka.

Dziecko zostało przewiezione do szpitala w stanie nie zagrażającym życiu, przebywa na obserwacji. 31-letnia kobieta i drugie dziecko nie mają obrażeń. 23-letni kierowca opla był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Źródło: KPP Kolbuszowa

14-03-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

kolbuszowa-niebezpieczny-wypadek-auto-uderzylo-w-wozek-z-niemowleciem-2787-00r2kc