REKLAMA

Kokaina, amfetamina, mefedron… Policjanci zatrzymali podejrzanego o posiadanie narkotyków

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Przy zatrzymanym oraz w jego samochodzie i mieszkaniu policjanci znaleźli znaczne ilości różnych substancji odurzających. Były wśród nich kokaina, amfetamina, mefedron.

Zatrzymanie było efektem stałych działań zmierzających do ujawniania osób posiadających bądź wprowadzających do obrotu niedozwolone środki psychoaktywne. W piątek policjanci z wydziału kryminalnego uzyskali informację o mężczyźnie mogącym posiadać znaczne ilości narkotyków. Mężczyzna poruszający się samochodem skoda miał przebywać w rejonie ulicy Króla Kazimierza. Tam zatrzymali go funkcjonariusze. Okazał się nim 47-letni mieszkaniec Pabianic, przebywający aktualnie w Rzeszowie.

Mężczyzna nie przyznał się do posiadania zabronionych substancji i odmówił ich dobrowolnego wydania. Policjanci przeszukali więc jego i samochód znajdując woreczki foliowe zawierające różne substancje w postaci proszków, kryształków, suszu roślinnego. Mężczyzna został zatrzymany.

489542_85535203

Kolejne środki policjanci zabezpieczyli w mieszkaniu zajmowanym przez 47-latka. W komendzie sprawdzili i zważyli zabezpieczone substancje. Wstępne badanie wykazało, że zabezpieczone substancje to: 26 gramów kokainy, 14,6 grama mefedronu, 8,7 metadonu i niemal 6 gramów amfetaminy oraz kilkaset gramów innych substancji. Wszystkie znalezione i zabezpieczone środki zostaną skierowane do dalszych badań laboratoryjnych.

Ponieważ w grę wchodziła znaczna ilość narkotyków prokurator z Prokuratury Rejonowej dla Miasta Rzeszów wszczął w sprawie śledztwo i przedstawił zatrzymanemu zarzuty. W poniedziałek Sąd Rejonowy w Rzeszowie zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji połączonego z zakazem opuszczania kraju.

MKP Rzeszów
foto: sxc.hu

06-11-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

kokaina-amfetamina-mefedron-policjanci-zatrzymali-podejrzanego-o-posiadanie-narkotykow-mp002