REKLAMA

Klubowe MŚ w siatkówce zawitają do Rzeszowa

Rzeszów będzie jednym z miast gospodarzy Klubowych Mistrzostw Świata w siatkówce. Oprócz stolicy Podkarpacia, do organizacji turnieju wytypowano również Częstochowę i Radom.

c

Foto: Archiwum Rzeszów24.pl

Klubowe Mistrzostwa Świata zostaną rozegrane pod koniec listopada. Najlepsze zespoły naszego globu powalczą na halach w Rzeszowie, Częstochowie i Radomiu.

W turnieju wystąpią dwie polskie drużyny: mistrz Polski – Skra Bełchatów oraz rzeszowska Asseco Resovia. Podejmą one ekipy z różnych stron świata. Wśród zagranicznych zespołów zobaczymy mistrzów Brazylii i Iranu (Sade Cruzeiro, Sarmajeh Bank Teheran). Nie zabraknie aktualnego Klubowego Mistrza Świata, czyli drużyny Zenitu Kazań. Dodatkowo w turnieju zagrają: Cucine Lube Civitanova, Trentino Volley oraz Fakieł Nowy Urengoj.

Na Podpromiu swoje mecze rozegrają zespoły z grupy B. Będzie to grupa Asseco Resovii. Spotkania w Rzeszowie odbędą się odpowiednio: 26, 28 i 29 listopada. W każdym dniu odbędą się dwa mecze. Planowane godziny to: 17:30 i 20:30.

Na początku grudnia w Częstochowie zwycięskie drużyny powalczą w półfinałach, finale i meczu o trzecie miejsce.

Kibice siatkówki mogą już zakupić karnety w serwisie e-bilet.pl. Za najtańszy z nich trzeba będzie zapłacić 94 złote. Najlepsze miejsca kosztują 289 złotych. W fazie finałowej ceny karnetów wahają się od 87 zł do 223 zł.

 

22-09-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

klubowe-ms-w-siatkowce-zawitaja-do-rzeszowa-3724