REKLAMA

23-latka z Rzeszowa powalczy o tytuł Miss Polonia! (WIDEO)

|

23-latka z Rzeszowa powalczy o tytuł Miss Polonia! (WIDEO)

Klaudia Kroczek, która pochodzi z Rzeszowa, została finalistką konkursu Miss Polonia. 23-latka już teraz walczy o koronę Miss Publiczności.

big_mp20192336-logo_net

Foto: misspolonia.com.pl

Klaudia Kroczek znalazła się w gronie 20 kobiet, które wystąpią w finale konkursu Miss Polonia. 23-latka startuje w konkursie jako Miss Polonia Warszawy, ale z pochodzenia jest rzeszowianką.

Klaudia to studentka kosmetologii na Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Pochodzi z Rzeszowa, gdzie zaczęła się jej przygoda związana ze sportem. Finalistka tegorocznego konkursu Miss Polonia uczęszczała do 6 LO w Rzeszowie; uprawiała siatkówkę, a od 16 lat trenuje taniec towarzyski i dodatkowo chodzi na siłownię. Jej największym dotychczasowym sukcesem jest występ na Mistrzostwach Świata w Wielkiej Brytanii, gdzie występowała w turnieju tańca towarzyskiego. Do jej zainteresowań należy też modeling i aktorstwo. Przygodę z kamerą rozpoczęła w Warszawie, gdzie grała w reklamach oraz w serialach. Tym właśnie zajmuje się do dziś.

Klaudia postanowiła wziąć udział w konkursie Miss Polonia za namową rodziców, przyjaciółki oraz swojego chłopaka. Konkursy Miss oglądała, gdy była nastolatką. – Konkursami Miss zaczęłam interesować się w wieku parunastu lat, gdy mama pokazała mi Miss World z 1989 roku – Anetę Kręglicką. Od tego czasu co roku śledziłam i podziwiałam zmagania pięknych Polek, co w późniejszym czasie stało się moim marzeniem – czytamy w wypowiedzi Klaudii na stronie konkursu.

W ciągu 90 lat istnienia konkursu,

tytuł i koronę Miss Polonia nosiło aż 40 Polek. Korona jest trofeum przechodnim, natomiast tytuł przyznawany jest dożywotnio. Królowa otrzymuje wyjątkową, bursztynową koronę, specjalne zaprojektowaną z myślą o Najpiękniejszej Polce. Laureatki Miss Polonia reprezentują nasz kraj w najważniejszych, międzynarodowych konkursach piękności na świecie: Miss World, Miss Universe i Miss Grand International.

23-latka twierdzi, że wygrana w konkursie pomogłaby jej spełnić marzenia. Mimo, że Miss Polonia opiera się przede wszystkim na wyglądzie, “rzeszowska” kandydatka ma pomysły na to, by wykorzystać swój wizerunek w celach charytatywnych dla ludzi i zwierząt, a także dla środowiska naturalnego.

Klaudia Kroczek już w tej chwili walczy o nagrodę Miss Publiczności, którą może zdobyć, dzięki głosowaniu SMS-owemu. By na nią zagłosować, należy wysłać SMS o treści: MISSPOLONIA.1 na numer 73601 (koszt 3,69zł z VAT / SMS). Kandydatka, która otrzyma największą ilość głosów, otrzyma tytuł Miss Publiczności i awansuje do finałowej piątki wyborów Miss Polonia 2019. Głosowanie trwa do 24.11.2019 r. do godziny 21:00.

Nową Miss Polonia poznamy 24 listopada w trakcie gali w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku.

Opracował: Kacper Ciuba

09-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

klaudia-kroczek-z-rzeszowa-powalczy-o-tytul-miss-polonia-wideo-1635-00r2kc