REKLAMA

Kino samochodowe w Rzeszowie! Bilety sprzedały się ekspresowo

RZESZÓW, KRASNE / PODKARPACIE. W piątek 5 czerwca na parkingu przy Auchan w Krasnem zostanie zorganizowana rozrywka w amerykańskim stylu – kino samochodowe. Bilety wyprzedały się po kilku godzinach od wprowadzenia ich do sprzedaży. Jest jednak szansa na dodatkowy termin.

drive-in-theater-5164482_960_720
Foto: pixabay.com

Fundacja Klub Młodych Liderów organizuje w Polsce trasę kina samochodowego. Do Rzeszowa kino zawita 5 czerwca. Na parkingu przed hipermarketem Auchan w Krasnem, z miejscem dla 100 samochodów, stanie ekran o powierzchni ponad 100 metrów kwadratowych. Dźwięk w trakcie wyświetlanych filmów będzie nadawany przez fale radiowe prosto do samochodów.

Filmy, jakie zostaną zaprezentowane w Rzeszowie wybrali w głosowaniu internetowym na Facebooku sami widzowie. Wśród 10 zaproponowanych przez organizatorów tytułów najwięcej głosów uzyskało nakręcone w podkarpackich Jaśliskach “Boże Ciało”, a także amerykański film akcji, komedia “Bodyguard Zawodowiec”.

Plan wydarzenia:
“BOŻE CIAŁO” | Piątek, 5 czerwca 2020 | 21:00,
“Bodyguard Zawodowiec” | Piątek, 5 czerwca 2020 | 23:59.

Bilety w cenie 40 złotych od samochodu wyprzedały się bardzo szybko. Jak podają organizatorzy, wejściówki na “Boże Ciało” sprzedały się w ciągu dwóch godzin, a bilety na drugi seans w trakcie sześciu godzin. Fundacja Klub Młodych Liderów nie wyklucza zorganizowania dodatkowego seansu 6 czerwca. W facebookowym wydarzeniu stworzono w tej sprawie ankietę: LINK.

Wjazd na teren pokazu możliwy jest na godzinę przed startem wydarzenia, a kończy się na 5 minut przed rozpoczęciem seansu.

Źródło: Kino Samochodowe – Poland Tour 2020 / Facebook

29-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

kino-samochodowe-w-rzeszowie-bilety-sprzedaly-sie-ekspresowo-4387-00r2kc