REKLAMA

Kierujący motorowerem uciekał przed policjantami

RZESZÓW / PODKARPACIE. Wczoraj wieczorem policjanci prowadzili pościg za kierującym motorowerem. Motorowerzysta jeździł po drogach dla pieszych oraz ścieżką dla rowerów na Bulwarach. Na widok policjantów próbował uciekać. Jednak stracił panowanie nad motorowerem i przewrócił się.

Wczoraj po godz. 20 policjanci zostali zawiadomieni, że na Bulwarach, pomiędzy mostem zamkowym a mostem przy ulicy Naruszewicza, jeździ motocyklista bez kasku. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ruchu drogowego zauważyli motorowerzystę jadącego drogą dla pieszych i ścieżką rowerową w kierunku mostu przy ul. Naruszewicza.

Na widok policjantów wjechał na ul. Naruszewicza, potem na ul. Szopena i przez Olszynki ponownie na Bulwary. Ponieważ mimo podania sygnałów dźwiękowych i świetlnych nie zatrzymywał się, policjanci pojechali za nim. Motorowerzysta nie reagował na podawane sygnały i zajeżdżał im drogę. Funkcjonariusze zatrzymali go, gdy przejechał pod mostem przy Naruszewicza i na łuku ścieżki stracił panowanie nad motorowerem, zjechał na trawę i przewrócił się.

Za kierownicą motoroweru siedział 16-letni mieszkaniec Rzeszowa. Ponieważ podczas upadku został ranny, policjanci wezwali karetkę, która przewiozła 16-latka do szpitala. Policjanci zabezpieczyli motorower i powiadomili rodziców. Po zebraniu całości materiałów przekażą sprawę do sądu rodzinnego.

303-136136

 

Źródło: KMP Rzeszów

17-07-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

kierujacy-motorowerem-uciekal-przed-policjantami-00e8mc