REKLAMA

Kierowca tira sprawcą wypadku

RZESZÓW / PODKARPACIE. Do kolejnego groźnego wypadku z udziałem tira doszło wczoraj w Boguchwale. Kierujący zestawem pojazdów z naczepą najechał na tył jadącego przed nim samochodu osobowego, który siłą uderzenia najechał na tył kolejnego samochodu. W wyniku zderzenia kierujący samochodów osobowych doznali obrażeń.

Wczoraj około godz. 11.20 policjanci drogówki interweniowali na miejscu zdarzenia drogowego w Boguchwale. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący zestawem pojazdów marki Ivecio Stralis z naczepą 51-letni obywatel Słowacji jadący w kierunku Rzeszowa najechał na tył poprzedzającego go opla astry. Ten siłą uderzenia został przemieszczony do przodu, gdzie uderzył w kolejny samochód, również opla astrę.

W wyniku zderzenia kierujący samochodów osobowych odnieśli obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala. W chwili zdarzenia wszyscy kierujący byli trzeźwi. Policjanci zabezpieczyli ślady, które pozwolą ustalić okoliczności i przebieg zdarzenia. Kierujący samochodu ciężarowego do wyjaśnienia sprawy został zatrzymany w policyjnym areszcie. W sprawie trwają czynności wyjaśniające.

18-09-2013

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

kierowca-tira-sprawca-wypadku