REKLAMA

Kierowca poszukuje świadków stłuczki. Pomożecie?

RZESZÓW. Do redakcji dotarł list od jednego z kierowców, który prosi o pomoc w znalezieniu świadków zdarzenia drogowego. Rzecz drobna, ale istotna. Liczy na mobilizację pozostałych uczestników ruchu drogowego. Byliście w środę w okolicy al. Krakowskiej?

Zdarzenie miało miejsce 4 marca o godzinie około 12:20. Stałem na prawym pasie od strony wiaduktu Śląskiego (czarny Ford Fiesta) oczekując na zielone światło. Zostałem uderzony w tył pojazdu. Niestety, nie potrafię wytłumaczyć mojego zachowania, nie wyszedłem z pojazdu, a po zmianie światła skręciłem w prawo w ulicę Cieplińskiego w kierunku przystanku autobusowego mając nadzieję, że sprawca (prowadzący ciemno-niebieskiego Opla) pojedzie za mną – pojechał jednak na wprost – relacjonuje Krzysztof Rachwał.

Policja została wezwana, zdarzenie zostało zaprotokołowane.

Jednak nie jest w stanie mi pomóc ze względu na brak szczegółowych danych o samochodzie sprawcy. Zniszczenia w moim samochodzie widoczne po zewnętrznym oglądnięciu. To uszkodzona tablica rejestracyjna oraz jej mocowanie, uszkodzone oświetlenie tablicy, uszkodzony tłumik oraz jego mocowanie, popękana płyta w bagażniku – dodaje.

Świadków zdarzenia prosi o kontakt pod numerem tel: 796 452 331 albo adresem e-mail: krzysztof@rachwal.com.pl

Pomożecie?

policja11

05-03-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

kierowca-poszukuje-swiadkow-stluczki-pomozecie