REKLAMA

Kierowca odurzony marihuaną wpadł podczas kontroli drogowej

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli jego samochodu funkcjonariusze zwrócili uwagę na charakterystyczny zapach. Okazało się, że w aucie była marihuana.

Kierujący przyznał się do jej posiadania.

logoW niedzielę policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli samochód marki Citroen Jumper. Podczas kontroli samochodu policjanci zwrócili uwagę na charakterystyczny zapach przypominający woń marihuany. Dokładnie sprawdzili wnętrze pojazdu znajdując woreczki foliowe z zawartością suszu roślinnego.

Policjanci jeszcze podczas kontroli sprawdzili trzeźwość kierującego oraz czy nie jest pod wpływem narkotyków. Jego stan nie budził zastrzeżeń. W związku z tym, kierujący oraz dwoje pasażerów samochodu zostali zatrzymani do wyjaśnienia.

Badanie potwierdziło, że zabezpieczony susz to marihuana w ilości 7 gramów. Do jej posiadania przyznał się kierowca citroena, 22-letni mieszkaniec powiatu niżańskiego. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Funkcjonariusze przedstawili 22-latkowi zarzut posiadania niedozwolonych substancji odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Rzeszów

06-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

kierowca-odurzony-marihuana-wpadl-podczas-kontroli-drogowej