REKLAMA

Kierowca ciężarówki miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie

BIAŁOBRZEGI / PODKARPACIE. Blisko 2 promile miał w organizmie 43-latek, siedzący za kierownicą ciężarówki. Obywatel Ukrainy został zatrzymany na autostradzie A4, na wysokości miejscowości Białobrzegi. Mężczyzna zaparkował ciężarowego mana na pasie zieleni. Niebezpieczną sytuację zauważył inny kierowca i powiadomił policję.

Wczoraj po godz. 21, policjanci z Przeworska otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że kierowca ciężarówki, jadącej autostradą A4, może być nietrzeźwy. Z przekazanych informacji wynikało, że samochód zajmuje jednocześnie dwa pasy ruchu i stwarza zagrożenie innym uczestnikom. We wskazane miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego.


Na wysokości miejscowości Białobrzegi, funkcjonariusze zauważyli stojącego na pasie zieleni ciężarowego mana. Podczas wykonywanych czynności okazało się, że podejrzenia świadka, były słuszne. Badanie trzeźwości wykazało, że 43-letni obywatel Ukrainy, miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu
. – informuje KPP Przeworsk

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwieje usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu grzywna i zakaz prowadzenia pojazdów na terenie Polski.


Źródło: KPP Przeworsk

Autor: Amelia Krupik

07-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)