REKLAMA

Kierował pod wpływem środków odurzających. Nie miał uprawnień

RZESZÓW. 20-letni kierowca nissana uszkodził na parkingu inny samochód i bramę wjazdową. Był trzeźwy, jednak badanie na obecność środków odurzających wykazało, że kierował pod ich wpływem. Ponadto obowiązywał go zakaz prowadzenia pojazdów.

CmZeEv_2

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 8. Policjanci drogówki zostali skierowania na ul. Batalionów Chłopskich, gdzie miało dojść do uszkodzenia bramy. Na miejscu policjanci zastali 20-letniego mieszkańca Rzeszowa kierujacego nissanem. Na podstawie relacji świadków i uczestników ustalili, że mężczyzna uszkodził wyjeżdżającego z miejsca parkingowego volkswagena oraz bramę wjazdową.

Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość mężczyzny oraz poddali go badaniu na obecność środków odurzających. Okazało się, że wynik tego drugiego badania badania był pozytywny i wykazał obecność marihuany. W związku z tym od 20-latka pobrano krew na obecność środków odurzających. Ponadto okazało się, że ma on aktywny zakaz prowadzenia pojazdu. 20-latek został doprowadzony do komendy, gdzie wykonano niezbędne czynności.

Teraz grozi mu odpowiedzialność za kierowanie samochodem i spowodowanie kolizji pod wpływem środków odurzających, uszkodzenie bramy, kierowania bez uprawnień oraz niestosowanie się do zakazu sądowego.

źródło: KMP Rzeszów

17-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)