REKLAMA

Kiedy najlepiej zgłosić się do projektanta wnętrz?

 

Nie zwlekaj z decyzją o współpracy – nie każdy projektant zacznie od razu pracę nad Twoim mieszkaniem, czasem trzeba poczekać nawet kilka miesięcy.

Odpowiedni czas, kiedy najlepiej nawiązać współpracę z projektantem wnętrz dla większości z nas wydaje się być zaskoczeniem. Często rozmawiam z klientami, którzy za kilka dni odbierają mieszkanie lub dom i spodziewają się, że wprowadzą się w szybkim czasie do gotowego i urządzonego wnętrza. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że urządzanie wnętrz jest procesem bardzo złożonym i skomplikowanym, obejmującym zawsze klika ważnych etapów, które bazują na ścisłej współpracy projektanta i inwestora. Współpraca z projektantem trwa nawet do kilku miesięcy, w zależności od metrażu i ilości pomieszczeń. Współpraca z projektantem wnętrz zapewnia stworzenie nie tylko pięknego i przytulnego wystroju, ale przede wszystkim na celu zapewnienie praktycznych rozwiązań podnoszących standardy naszego codziennego życia. Jeżeli zależy nam na stworzeniu wygodnego mieszkania, zgodnego z naszym stylem życia, zachęcam do sięgnięcia po pomoc w pracowni projektowania wnętrz. Najlepiej jeżeli podejmiemy kontakt z wybranym projektantem już na etapie budowy domu, lub mieszkania przez dewelopera. Pozwoli to na prawidłowe rozmieszczenie pomieszczeń oraz uniknięcie późniejszych problemów i dodatkowej pracy związanej na przykład z wyburzaniem niechcianych ścianek działowych, złego poprowadzenia instalacji gniazdek elektrycznych, rur itp. Gotowy projekt wnętrz zawiera wszystkie, dokładnie określone informacje, dzięki którym już na etapie budowy realizujemy pracę projektanta wnętrz przyspieszając realizację wykończenia wnętrz, a co za tym idzie – wprowadzenie się do wymarzonego zacisza domowego.

Ile trwa projekt aranżacji wnętrz?

Pamiętaj, że tworzenie projektu jest procesem, trwa zwykle kilka miesięcy.

Każda pracownia projektowania wnętrz ma swój własny indywidualny model pracy. Dlatego ważne jest aby przed współpracą z projektantem zapoznać się z formą pracy danego studia projektowego, warto prześledzić określone etapy projektu i zdecydować czy taka forma współpracy nam odpowiada. Najprawdopodobniej, będziemy mieć ze sobą kontakt przez kilka miesięcy, a zatem musimy być pewni, czy z danym projektantem będzie nam po drodze. Jeśli chcesz zobacz, jak pracujemy w Śladach https://www.pracowniaslady.pl/oferta.

Zastanawiasz się jak długo trwa projektowanie wnętrz?

Projektowanie wnętrz opiera się o ważne etapy współpracy z naszą pracownią projektowania wnętrz Ślady:

  • Poznanie potrzeb i oczekiwań klienta
  • Przedstawienie propozycji projektanta
  • Wizualizacja wnętrza oparta o wcześniejsze ustalenia
  • Lista zakupów i dokumentacja techniczna
  • Gotowy projekt wnętrza

Powyższe etapy projektu mają na celu dokładne wybadanie potrzeb naszego klienta, dopasowanie standardu wykończenia do ściśle określonego budżetu, który przeznaczamy na wykończenie pomieszczeń oraz uniknięcie rozczarowania i niezadowolenia z efektu końcowego. Nikt z nas nie lubi być nieprzyjemnie zaskoczony dodatkowymi kosztami w trakcie i na końcu realizacji prac wykończeniowych, dlatego nasi pracownicy przykładają szczególna uwagę do profesjonalnej pracy, która zawsze usatysfakcjonuje wymagających klientów oraz będzie cieszyć wykonaną pracą w pomieszczeniach przez długie lata.

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

11-03-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook