REKLAMA

Kibice Resovii wpłacili już 91 tysięcy na remont klubowego stadionu! (WIDEO)

|

Kibice Resovii wpłacili już 91 tysięcy na remont klubowego stadionu! (WIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Trwa akcja kibiców, której celem jest powrót drużyny CWKS Resovia Rzeszów na stadion przy Wyspiańskiego 22. Do piątku zebrano już 91 tysięcy złotych.

Przechwytywanie_75_1

Foto: YouTube / Kanał: Resovia TV

Piłkarska Resovia Rzeszów rozgrywa swoje mecze na Stadionie Miejskim przy ulicy Hetmańskiej 69. Klub chce, by ligowe rozgrywki wróciły na stadion przy Wyspiańskiego. W tym celu Resovia musi spełnić wymogi licencyjne. Zakładają one między innymi to, że wszystkie krzesełka muszą mieć oparcie. Fundacja ProResovia w porozumieniu z klubem zorganizowała akcję „Kup krzesełko”, w którą może zaangażować się każdy kibic.

Do 24 maja Resovia zebrała już 91 tysięcy złotych.Ta kwota pozwala nam na zamówienie krzesełek oraz kilku innych pilnych inwestycji na terenie stadionu. To jednak nie koniec akcji, bo w dalszym ciągu mamy do rozdysponowania krzesełka na trybunie krytej dlatego w dalszym ciągu zachęcamy do wpłat! Od tego tygodnia na bieżąco będziemy informować o inwestycjach i zakupach z wykorzystaniem uzbieranych środków tak aby każdy miał jasny i czytelny wgląd – czytamy na stronie klubu.

AKTUALNE prace na stadionie przy Wyspiańskiego:

W akcji „Kup krzesełko” klub przygotował dwa warianty cenowe:

  • 1000 złotych (oferta skierowana do firm, instytucji, zorganizowanych grup kibicowskich oraz osób prywatnych),
  • 100 złotych (oferta skierowana tylko dla osób prywatnych).

W pierwszym wariancie, darczyńcy otrzymają swoje logo na krzesełku w strefie VIP, certyfikat dokonanego wsparcia oraz logo na tablicy pamiątkowej, która będzie zlokalizowana na zewnątrz trybuny krytej. W drugim wariancie, każda osoba otrzyma certyfikat dokonanego wsparcia oraz symbolicznego przypisania krzesełka do danej osoby – informuje na swojej stronie CWKS Resovia.

Krzesełka nie są jednak jedynym wymogiem licencyjnym. Konieczna jest wymiana tablicy elektronicznej. Oprócz tego, klub musi wyremontować wyjścia ewakuacyjne, wymienić ławki rezerwowych, czy zmodernizować trybunę prasową i sektor gości.

Więcej informacji na temat #CzasWracaćDoDomu znajduje się TUTAJ.

Do niedzieli w Barze Malta każdy fan klubu może zapisać się na koszulkę-cegiełkę “WYSPIAŃSKIEGO 22”. Jej koszt to 50 złotych. Do niedzieli w specjalnie utworzonym wydarzeniu na facebooku FUNDACJA PRO RESOVIA trwają licytacje gadżetów, z których całkowity zysk zostanie przeznaczony na konto akcji.

Źródło: cwks-resovia.pl

25-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

kibice-resovii-wplacili-juz-91-tysiecy-na-remont-klubowego-stadionu-wideo-3744-00r2kc