Centrum Promocji Zdrowia „Sanvit” Sp. z. o.o.

Opis:


baner internetowy1

 

Centrum Promocji Zdrowia” Sanvit”


Centrum Promocji Zdrowia” Sanvit” jest komfortowym, trzygwiazdkowym hotelem zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie sanockiego rynku. Hotel Sanvit dysponuje komfortowymi pokojami jedno-, dwu-, trzyosobowymi oraz apartamentami o podwyższonym standardzie, które w sumie oferują 66 miejsc noclegowych. Wszystkie jednostki mieszkalne wyposażone są w telewizor, telefon, bezprzewodowy Internet oraz osobne łazienki.


Misją naszego hotelu jest nieustanne podnoszenie poziomu świadczonych przez nas usług, co przekłada się na zadowolenie i satysfakcję naszych Gości, którzy są dla nas najważniejsi.
Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie organizacji imprez okolicznościowych, wesel oraz konferencji.
Restauracja hotelu Sanvit jest wyjątkowym miejscem, prowadzonym przez profesjonalnie wyszkolony personel. Nasze dania są tworzone w oparciu o najwyższej jakości składniki, menu zawsze jest kolorowe i interesujące – chociaż wydaje się znajome, pozytywnie zaskakuje.


Oferujemy Państwu nasze produkty w bardzo przystępnych cenach. Staramy się, aby serwis i obsługa stała na wysokim poziomie, a jakość naszych produktów była zawsze jak najwyższa.
Świadczymy także usługi w zakresie fizjoterapii i masażu.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO HOTELU SANVIT!

Oferta:


Lokalizacja:


KATALOG FIRM | Kategorie: