REKLAMA

Karolina Domagała dyrektorem Kancelarii Prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW / PODKARPACIE. Karolina Domagała została dyrektorem Kancelarii Prezydenta Rzeszowa. W poniedziałek w ratuszu przywitał ją prezydent Konrad Fijołek, wiceprezydenci oraz sekretarz miasta.

240877406_1844646249073320_8927209102799843860_n

Foto: Grzegorz Bukała / Urząd Miasta Rzeszowa

Dziś przywitałem w ratuszu Karolinę Domagałę. Jako dyrektor Kancelarii Prezydenta będzie m.in współpracowała z mediami i Wami, Mieszkańcami, w zakresie organizowania i inicjowania konsultacji ws. istotnych dla Was Mieszkańców, przekazywała informacje w sytuacjach kryzysowych, informowała Was o przedsięwzięciach związanych z funkcjonowaniem Rzeszowa, koordynowała badania i analizy dotyczące Waszych potrzeb i opinii. Życząc owocnej pracy i współpracy witam na pokładzie! – napisał na Facebooku Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

 

Karolina Domagała od wielu lat kierowała biurem posłanki Parlamentu Europejskiego Elżbiety Łukacijewskiej. W trakcie ostatniej rzeszowskiej kampanii wyborczej była też szefową sztabu wyborczego Konrada Fijołka.

 

Źródło: Konrad Fijołek Prezydent Rzeszowa / Facebook

 

31-08-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

karolina-domagala-dyrektorem-kancelarii-prezydenta-rzeszowa-5142-00r2kc