REKLAMA

Kara do 3 lat pozbawienia wolności dla dwóch posiadaczy środków odurzających

PRZEWORSK / PODKARPACIE. Funkcjonariusze przeworskiej jednostki przedstawili zarzuty posiadania środków odurzających dwóm mężczyznom. Pierwszy z nich został zatrzymany podczas legitymowania na jednej z ulic w Przeworsku, a drugi w czasie kontroli drogowej. Za posiadanie narkotyków grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

narkotyki

Źródło: KPP Przeworsk

W piątek, po godz. 20, policjanci ruchu drogowego w miejscowości Mirocin zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki BMW. Podczas wykonywanych czynności okazało się, że pasażer pojazdu posiada przy sobie woreczek strunowy z suszem roślinnym. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Ponadto podczas przeszukania pomieszczeni mieszkalnych 21- letniego mieszkańca gminy Zarzecze  policjanci ujawnili i zabezpieczyli woreczki strunowe z marihuaną i mefedronem. – informuje KPP Przework

Drugi mężczyzna został zatrzymany po północy, na ul. Chopina w Przeworsku. Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego podczas patrolowania rejonu dworca PKS, zauważyli śpiącego na ławce mężczyznę. W trakcie podjętej interwencji okazało się, że 21-latetni mieszkaniec Przeworska jest pijany.  W saszetce należącej do mężczyzny funkcjonariusze ujawnili trzy woreczki strunowe z suszem roślinnym.  

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozić może im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Przeworsk

Autor: Amelia Krupik


01-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

kara-do-3-lat-pozbawienia-wolnosci-dla-dwoch-posiadaczy-srodkow-odurzajacych-6240