REKLAMA

KĄKOLÓWKA. Tragiczny wypadek. 23-latek zginął na miejscu

Rzeszowscy policjanci pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności wczorajszego wypadku w Kąkolówce. W wyniku zdarzenia, 23-letni mężczyzna, który kierował volkswagenem poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci o zdarzeniu zostali powiadomieni wczoraj po godz. 5. Jak wynikało ze zgłoszenia do wypadku doszło w miejscowości Kąkolówka na drodze powiatowej.

Pracujący na miejscu funkcjonariusze rzeszowskiej drogówki wstępnie ustalili, że kierujący volkswagenem golfem, jadąc w kierunku Błażowej, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na prawe pobocze. Następnie pojazd uderzył w bariery ochronne. Siłą uderzenia pojazd został wyrzucony w powietrze i wpadł do rowu dachując. Kierujący 23-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, na skutek doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu.

Na miejscu wypadku policjanci z udziałem prokuratora, zabezpieczyli ślady oraz wykonali czynności, które pomogą w ustaleniu wszelkich okoliczności zdarzenia. Ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

źródło: Podkarpacka Policja

zdjęcie podglądowe / Podkarpacka Policja

15-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)