REKLAMA

KACZYŃSKI: Warto głosować na osoby skuteczne i sprawdzone. Tomasz Poręba to bardzo dobry wybór

W ostatnim dniu kampanii do Parlamentu Europejskiego Jarosław Kaczyński po raz kolejny przyjechał na Podkarpacie.

Podczas wszystkich wizyt wspólnie z posłem do PE Tomaszem Porębą podejmował i wskazywał największe zaniechania rządu PO-PSL z punktu widzenia Podkarpacia: brak drogi S19, brak wystarczających zabezpieczeń przeciwpowodziowych w naszym regionie czy bierność rządu ws. kłopotów polskich producentów wędlin.

Jarosław Kaczyński podkreślał potrzebę odbudowy w Polsce przemysłu oraz dostępności komunikacyjnej województwa i całej Polski wschodniej. Będzie to jeden z najważniejszych priorytetów rządu PiS.

Po raz kolejny również Prezes Kaczyński zarekomendował mieszkańcom Podkarpacia kandydaturę Tomasza Poręby, który zdaniem Kaczyńskiego przez ostatnie lata doskonale sprawdził się w PE, podejmując i zabiegając o najważniejsze sprawy dla Podkarpacia i Polski.

– Numerem jeden na naszej liście jest ten naprawdę sprawdzony człowiek. Zaczynał jako zwykły pracownik. Zobaczyliśmy, że jest niezwykle zdolny, sprawdzony i lojalny. Został europosłem. Wierzę, że będzie nim dalej, żeby służyć Polsce – mówił Jarosław Kaczyński.

Podkarpacie to region o olbrzymim potencjale. Aby się szybciej rozwijał i nadrabiał zaległości, potrzebne są realne a nie pozorowane działania rządu. Przez ostatnie lata zarówno promowałem region w Brukseli jak i dawałem szansę młodym ludziom z Podkarpacia. Przyświecało mi hasło – przede wszystkim Podkarpacie. Jeśli wyborcy znów obdarzą mnie zaufaniem, będę kontynuował te działania – powiedział Poręba.

Źródło: Rzeszów24.pl

23-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

kaczynski-warto-glosowac-na-osoby-skuteczne-i-sprawdzone-tomasz-poreba-to-bardzo-dobry-wybor