REKLAMA

Już we wrześniu pierwsze Targi Seniora w Rzeszowie. Zgłoś swoją firmę!

Rzeszowski Dom Kultury serdecznie zaprasza do udziału w Targach Seniora, które odbędą się w dniach 24-25 września 2021 roku w rzeszowskiej Hali Podpromie. Termin nadsyłania zgłoszeń na Targi Seniora upływa 30 czerwca 2021 roku.

pexels-photo-7328487

Foto: pexels.com / zdjęcie poglądowe

 

Targi Seniora to doskonała okazja do zareklamowania swojej firmy, prezentacji wytwarzanych produktów lub świadczonych usług wśród Seniorów i nawiązania nowych relacji biznesowych. Organizatorzy zapraszają do współpracy firmy oraz instytucje działające w różnorodnych branżach, bowiem nadrzędnym celem Targów jest ich kompleksowość, aby każdy Senior mógł znaleźć coś dla siebie – zaprasza Daniel Czarnota z Rzeszowskiego Domu Kultury.

Na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl można zapoznać się ze szczegółową ofertą uwzględniającą koszt wynajmu stoiska.

Na stronie RDK można także zapoznać się z regulaminem Targów Seniora zawierającym kartę zgłoszenia, którą należy wypełnić w przypadku chęci uczestnictwa w wydarzeniu.

 

Więcej informacji uzyskać można pisząc na adres targiseniora@rdk.rzeszow.pl lub telefonicznie pod numerem 515 409 232 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00).

Grafika - Targi Seniora

Źródło: RDK / mat. nadesłane

 

20-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)