REKLAMA

Już w ten piątek plenerowe kino w Rzeszowie

Ciepłe letnie wieczory sprzyjają spędzeniu wolnego czasu na świeżym powietrzu. Z tego względu w wielu miastach powstają kina plenerowe. Rzeszów nie został pod tym względem z tyłu. Rzeszowski Inkubator kultury organizuje w swoim Letnim Ogródku Kulturalnym pokazy filmowe.

fot. Kenneth Lu, udostępnione na licencji CC BY 2.0

W najbliższy piątek (3 sierpnia) obędzie się projekcja filmu “Frances Ha”. Jest to komedia z 2012 roku. Zachętą do spędzenia wieczoru z tym filmem, może być nominacja Gerty Gerwing za tytułową rolę Frances, w kategorii „najlepsza aktorka w komedii lub musicalu” Złotych Globów 2014. Dodatkowo należy zauważyć, że aż 92% krytyków serwisu Rotten Tomatoes dało temu filmowi pozytywne recenzje. Nie podajemy opisu fabuły, by nie zdradzić zbyt dużo lubiącym niespodzianki.

Projekcja będzie mieć miejsce 3 sierpnia od godziny 21:00, przy ulicy Jagiellońskiej 24 (na tyłach galerii Graffica). Przychodzić można od godziny 20:00, ponieważ wtedy nastąpi otwarcie ogródka.

Organizatorzy zachęcają do przyjścia oferując świeżą lemoniadę. Jeśli ktoś przyniesie swój kubek – będzie mógł zapłacić za napój tyle, ile uważa za stosowne. W przypadku braku odpowiedniego pojemnika na ciecz, można będzie kupić kubek w cenie 4/6 zł. Jak w każdym kinie do kupienia będzie również popcorn.

W momencie pisania tego artykułu, serwis The Weather Channel prognozuje, że w dniu, w którym odbędzie się pokaz, spodziewać można się częściowego zachmurzenia i relatywnie wysokich temperatur. Szanse na opady atmosferyczne wynoszą 10%.

31-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

juz-w-ten-piatek-plenerowe-kino-w-rzeszowie-rz5ap