REKLAMA

Już w czwartek Podkarpackie Targi Pracy

RZESZÓW / PODKARPACIE. Kilkaset ofert pracy czeka na uczestników Podkarpackich Targów Pracy, które odbędą się 26 lutego w Hali Podpromie w Rzeszowie. Organizatorem jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Targi organizowane są z myślą o osobach poszukujących pracy lub chcących zmienić dotychczasową ścieżkę zawodową. Co roku odwiedza je ponad 3000 osób. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Hali Podpromie w godzinach od 10.00 do 17.00. Wstęp jest wolny – zachęca Urszula Pasieczna, rzecznik prasowy WSIiZ.

Targi, jak co roku, organizuje Biuro Karier WSIiZ. Działając jako agencja zatrudnienia, pomaga pracodawcom w poszukiwaniu pracowników. W 2014 roku firmy z różnych sektorów za pośrednictwem Biura Karier WSIiZ zaoferowały 3264 miejsca pracy.

Wszyscy, którzy szukają pracy i chcą zrobić dobre pierwsze wrażenie na pracodawcach powinni wziąć ze sobą na targi dobrze przygotowane CV. Co roku notujemy spore zatrudnienie, które jest efektem targów. W zeszłym roku pracę znalazło blisko 200 osób – mówi Barbara Leśniak, Kierownik Biura Karier WSIiZ.

Praca w Polsce i za granicą!
Na targach zaprezentuje się około 70 pracodawców. Są to przedstawiciele m.in. branży informatycznej, finansowej, produkcyjnej, handlowej, spedycyjnej, hotelarskiej oraz agencje zatrudnienia. Pracodawcy oferować będą łącznie kilkaset miejsc pracy w Polsce i za granicą.

Jest bardzo duże zróżnicowanie ofert pracy, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Po raz pierwszy do udziału w targach zgłosiło się kilka zagranicznych agencji zatrudnienia, które oferować będą pracę m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii oraz Francji. Będą też przedstawiciele pracodawców zatrudniających osoby niepełnosprawne  – informuje Ewa Podgórska, specjalista ds. pośrednictwa pracy z Biura Karier WSIiZ.

Biuro Karier 2

materiał nadesłany

25-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

juz-w-czwartek-podkarpackie-targi-pracy