REKLAMA

Już niebawem szaleństwo kolorów w Rzeszowie

Już za tydzień – 21 lipca, odbędzie się najbardziej kolorowy festiwal w Rzeszowie. Jeżeli masz ochotę na spędzenie szalonego popołudnia to jest idealne wydarzenie dla Ciebie!

kolory

Foto: archiwum Rzeszów24.pl

Festiwal Kolorów w Rzeszowie rozpocznie się o godzinie 15:00 w Bulwarach nad Wisłokiem. Co 30 minut będą następowały wyrzuty kolorowych barwników Holi. Nie musimy przejmować się, że żywe kolory nie znikną nam z ubrań, ponieważ są one wykonywane z najwyższej jakości barwnika. Wydarzenie to jest darmowe, niezależnie od tego ile mamy lat – czy jesteśmy oazami spokoju, czy wulkanami energii. W tym miejscu odnajdzie się każdy. 

Oprócz barwnego szaleństwa, na wszystkich będą czekać liczne atrakcje, takie jak foodtrucki, taniec, konkursy z nagrodami i oczywiście towarzystwo muzyki. Wystąpią tacy artyści jak: Lidia Kopania, Dj Mamor, RaCcio, Verossi, Spring Rolls oraz B.R.O.

O 16:45 nastąpi festiwal balonów, a o 18:30 wyjątkowy biało – czerwony wyrzut kolorów. Podczas całego wydarzenia będzie okazja do otrzymania od sponsora żółtych okularów Lipton Ice Tea . Festiwal Kolorów potrwa do 20:00. Do wydarzenia można dołączyć na stronie: https://www.facebook.com/events/1978579485800358/

12-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

juz-niebawem-szalenstwo-kolorow-w-rzeszowie-259