REKLAMA

Już dzisiaj dowiemy się kto z uczniów Anny Czenczek wystąpi w finale programu TVP 1 „Hit Hit Hurra”!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Dzisiaj o godz. 20.30 zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka programu TVP 1 „Hit Hit Hurra!”, w którym dowiemy się kto przejdzie do finału. Będzie to tylko sześć osób, które uzbierały najwyższą ilość punktów we wszystkich odcinkach programu.

w

foto: www.rzeszów.pl

Finaliści będą rywalizować o główną nagrodę, którą otrzyma wskazana szkoła lub instytucja 9 grudnia w odcinku na żywo o godz. 20.30. Zwycięzcę programu wyłonioną telewidzowie w głosowaniu SMS-owym.

„Hit Hit Hurra!” to program talent show emitowany od 7 września, gdzie młodzi wokaliści śpiewają największy przeboje muzyczne przy akompaniamencie orkiestry, a także występują w duetach z największymi gwiazdami polskiej estrady. W jury programu zasiadają: Edyta Górniak – diva polskiej sceny muzycznej, Hirek Wrona – uznany dziennikarz i krytyk oraz Bartek Caboń – trener wokalny. Program prowadzą: dziennikarz Artur Orzech oraz Marta Zalewska – wokalistka, dyplomowana skrzypaczka i multiinstrumentalistka. Uczestnikom podczas występów towarzyszy 26-osobowa orkiestra pod kierownictwem Daniela Nosewicza.

Na wejście do finału mają szansę również reprezentanci Rzeszowa, którzy uczą się śpiewu pod kierunkiem Anny Czenczek – dyrektor Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie oraz pomysłodawczyni i dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival”: Alicja Rega, Oliwia Skóra i Aleksandra Kędra z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie oraz Dominik Tudryn z Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie.

Zapraszamy do oglądania! Trzymajcie kciuki!

Alicja Rega od 2010 roku uczy się śpiewu i zdobywa sceniczne umiejętności w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, pracując pod kierunkiem Anny Czenczek – dyrektor tej szkoły oraz pomysłodawczyni i dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival”. Bierze udział w licznych koncertach okolicznościowych i autorskich spektaklach wokalno-tanecznych Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, które na stałe wpisały się w kalendarz kulturalny Rzeszowa, m.in. w widowiskach świątecznych „Gdy tak w kołysce….” (2011), „Kolędowanie – polski zwyczaj. Część 2” (2012), „Zadumany cały świat” (2015), „Anieli w Niebie Śpiewają” (2016), w reżyserii Anny Czenczek, które swoje premiery miały w Teatrze „Maska” w Rzeszowie.

Zdobywa najwyższe nagrody na wielu festiwalach piosenki, zarówno ogólnopolskich jak i międzynarodowych, m.in. na Litwie, Malcie, w Rosji, Estonii, Bułgarii, Niemczech. Ostatnie sukcesy wokalne Alicji to m.in.: Grand Prix na XVII Ogólnopolskim Konkursie Piosenki „Wygraj Sukces” w Tarnobrzegu, Grand Prix XI Międzynarodowego Festiwalu Kultury Dziecięcej w Pacanowie, Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Artystycznego Dzieci i Młodzieży „Pod szczęśliwa gwiazdą” w Tarnowie, Grand Prix XX Polsko-Niemieckiego Festiwalu Kultury Dziecięcej i Młodzieżowej „Razem we Wspólnej Europie” w Monachium, Grand Prix w IV Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Złote Talenty w Złotej Pradze”, I miejsce w Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie.
Bierze udział w programach telewizyjnych typu talent show m.in. „Mali Giganci“ 2015, w którym zdobyła nagrodę za najlepszy głos I edycji programu i wzięła udział w nagraniu płyty z tego programu na której ukazały się dwa utwory w jej wykonaniu – „I will love again“ z repertuaru Laury Fabian i „There you‘ll be“ z repertuaru Faith Hill.
Alicję można usłyszeć także podczas koncertów organizowanych przez CSW w Rzeszowie, m.in. wystąpiła z krótkim koncertem na scenie XI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival” 2015 oraz XII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival” 2016, zaśpiewała w Studio Koncertowym Polskiego Radia Rzeszów, w spektaklu wokalno – tanecznym pt. ”Maszerują strzelcy, maszerują” z towarzyszeniem zespołu Manitou oraz Wojskowej Orkiestry, którego premiera odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej .
Wzięła udział również w nagraniu płyty z kolędami pt. „Zadumany cały świat”, która ukazała się końcem 2014 roku dla uczczenia 15-lecia Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie.

http://hithithurra.tvp.pl/27308392/alicja-rega-hero

Oliwia Skóra od 10 lat uczęszcza na lekcje śpiewu do Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, gdzie kształci się pod kierunkiem Anny Czenczek – dyrektor tej szkoły oraz pomysłodawczyni i dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival”. Uczęszcza do II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie. Jest też uczennicą Zespołu Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie w klasie skrzypiec. Jest stypendystką programu wspierania edukacji uzdolnionej młodzieży „Nie zgubić talentu”.
Bierze udział w wielu autorskich projektach Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie m.in. „Gdy tak w kołysce…” (2011), „Kolędowanie – polski zwyczaj” (2012), „Prawy do lewego” (2013), „Kolędy Niebiańskim Piórem Pisane” (2014), „Siebie dam po ślubie” (2014), „Volare Cantare” (2015), „Anieli w niebie śpiewają” (2016), „Dancing Queen” (2016) z towarzyszeniem najlepszych muzyków.
Reprezentując CSW w Rzeszowie została finalistką i laureatką wielu konkursów i przeglądów piosenki ogólnopolskich i międzynarodowych, m.in. Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki na Słowacji, Grand Prix X Spotkań Mistrzów Muzyki w Pacanowie, I miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Maleńkie Gwiazdeczki” w Bułgarii, I miejsce w IV Międzynarodowym Festiwalu Piosenki „Złote Talenty w Złotej Pradze” w Czechach, III miejsce na Światowym Festiwalu Talentów „Kaunas Talent” na Litwie. Jest finalistką programów „Szansa na sukces” Elżbiety Skrętkowskiej oraz „Przebojowe Dzieciaki” telewizji Polsat, gdzie gościem programu była Maryla Rodowicz.
Brała udział w nagraniach płyt Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie tj.: „Zadumany cały świat” z kolędami, która ukazała się końcem 2014 roku dla uczczenia 15-lecia CSW w Rzeszowie oraz „Volare Cantare”, która ukazała się w czerwcu 2016 roku jako bezpłatny dodatek do Gazety Codziennej „Nowiny”.

http://hithithurra.tvp.pl/27665116/oliwia-skora-list

Aleksandra Kędra jest uczennicą Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, gdzie od 3 lat uczy się śpiewu pod kierunkiem Anny Czenczek. Bierze udział w licznych koncertach oraz projektach CSW.
Jest laureatką wielu konkursów i przeglądów wokalnych, m.in. I miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – Głogów Małopolski 2015 (kategoria: klasy I-III), III miejsce w XVII Wojewódzkim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej – Rzeszów 2015, I miejsce w Wojewódzkim Festiwalu Pieśni Religijnej – Budy Głogowskie 2015 (kategoria: solista klas I-III), II miejsce w XI Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki „Skowroneczek” – Nowy Sącz 2015, I miejsce w XII Podkarpackim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Na skrzydłach muzyki” – Rzeszów 2015 (kategoria – 7-9 lat), II miejsce w XIV Ogólnopolskim Konkursie Piosenki i Recytacji Poezji Legionowej, Żołnierskiej i Niepodległościowej – Warszawa 2015 (kategoria wiekowa szkół podstawowych), I miejsce X Spotkań Mistrzów Muzyki – Pacanów 2016, I miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie „Skowroneczek” – Nowy Sącz 2016.
Jest solistką Dziecięcej Grupy Artystycznej Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, z którą bierze udział w autorskich projektach, koncertach i spektaklach wokalno-tanecznych.

http://hithithurra.tvp.pl/27753203/aleksandra-kedra-do-kolyski

Dominik Tudryn od 5 lat uczy się śpiewu i zdobywa sceniczne umiejętności w Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, pracując pod kierunkiem Anny Czenczek – dyrektor tej szkoły oraz pomysłodawczyni i dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival”. W Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie Dominik rozwija swoje pasje i zainteresowania, pracując nad emisją głosu, interpretacją piosenki, ruchem scenicznym z elementami gry aktorskiej, dykcją, ubiorem scenicznym i uczy się zasad charakteryzacji. Centrum Sztuki Wokalnej dba także o wizerunek młodego wokalisty, zajmuje się rozwojem jego kariery i promocją. Jest również uczniem Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Sarzynie, gdzie jest stypendystą i solistą zespołu wokalnego działającego przy szkole.
Jest laureatem wielu konkursów i przeglądów piosenki m.in. Grand Prix XIV Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki i Recytacji Poezji Legionowej, Żołnierskiej i Niepodległościowej w Warszawie, gdzie pokonał w eliminacjach ponad 2000 wokalistów z całej Polski, zdobył wyróżnienie w finale XVI Konkursu Piosenki Anglojęzycznej w Tarnobrzegu, był finalistą 37. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie 2016, finalistą 21. Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces” w Tarnobrzegu 2016, finalistą Konkursu Kolęd „Na nutę kantyczek” w Jaśle.

Bierze udział w licznych spektaklach muzycznych i autorskich projektach Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie m.in. w patriotycznym spektaklu „Zakazane piosenki” w reżyserii Anny Czenczek, którego premiera odbyła się 7 listopada 2016 r. w Filharmonii Podkarpackiej. Weźmie udział w nagraniu płyty patriotycznej pt. „Zakazane piosenki” w Studio Koncertowym Polskiego Radia Rzeszów. Płyta ukaże się w maju 2017 roku i będzie bezpłatnym dodatkiem do Gazety Codziennej „Nowiny” oraz trafi do szkół i mieszkańców województwa podkarpackiego. W grudniu natomiast odbędzie się premiera musicalu „Romeo i Julia”, w którym zagra jedną z głównych ról.

http://hithithurra.tvp.pl/27218909/dominik-tudryn-zycia-mala-garsc

W Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie młodzi artyści rozwijają swoje pasje i zainteresowania, pracując nad emisją głosu, interpretacją piosenki, ruchem scenicznym z elementami gry aktorskiej, dykcją, ubiorem scenicznym, uczą się zasad charakteryzacji. Centrum Sztuki Wokalnej dba także o wizerunek młodych wokalistów, zajmuje się rozwojem ich kariery i promocją. Uczniowie Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie od 2000 roku wyśpiewali ponad 800 nagród oraz brali udział w 38 programach telewizyjnych.

30-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Poprzedni artykuł:
«Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

juz-dzisiaj-dowiemy-sie-kto-z-uczniow-anny-czenczek-wystapi-w-finale-programu-tvp-1-hit-hit-hurra