REKLAMA

Już dziś! Karol Okrasa na Festiwalu Kultury Lasowiackiej

BARANÓW SANDOMIERSKI / PODKARPACIE.  W niedzielę 23 lipca, Karol Okrasa będzie gościem specjalnym „Lasowiackiej kuchni” Zamku w Baranowie Sandomierskim. Wszystko za sprawą trwającego na Podkarpaciu III Festiwalu Kultury Lasowiackiej.

0R9A2427_2400

Na Zamku w Baranowie Sandomierskim odbędzie się wydarzenie: „Lasowiacka Kuchnia”, podczas którego potrawy Lasowiaków na warsztat kuchenny weźmie znany polski kucharz, autor i prezenter telewizyjnych programów o tematyce kulinarnej – Karol Okrasa.

Na zamkowym dziedzińcu oprócz konkursów kulinarnych dla dzieci i na najlepsze danie kuchni lasowiackiej, w których jury zasiądzie Karol Okrasa i Artur Florkiewicz, szef zamkowej kuchni, królować będzie lasowiacka muzyka, taniec i gwara. Odwiedzający będą mogli nie tylko popróbować potraw kuchni lasowiackiej, ale także poznać lasowiackie rękodzieło i produkty regionalne sięgające do lasowiackiego dziedzictwa.

Operatorem wydarzenia jest Miejsko-Gminy Ośrodek Kultury w Baranowie Sandomierskim we współpracy z Fundacją Pro Arte Et Historia. A szczegóły na plakacie.

źródło: Podkarpackie -Serwis Samorządu Podkarpackiego

zdjęcie: Podkarpackie- Serwis Samorządu Podkarpackiego / lasowiacki.pl


22-07-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)